reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

cholender.....pooglądałam te rożki zebrra co pokazałaś i chyba kupię...a co!:zawstydzona/y: majątku nie stracę-zawsze się przyda chociaż trochę:happy:
Ja siedziałam w domu po urodzeniu a laktator mi się przydał, kupiłam campol-jestem zadowolona,kosztował ok 100zł(z tego co wiem to cena się nie zmieniła za dużo)
CANPOL ręczny laktator babies PREMIUM
 
reklama
rozmiary wyszly rozne, ale to dlatego ze pomniejszalam fotki ;)

i kurcze, musze zorganizowac sobie miejsce na garderobe dziecieca... narazie upycham w szafkach i mi sie troche zmlo ;)
chyba bratu zabiore szafke bo on do rodzicow rzadko przyjezdza i meble w pokoju sluza mu tylko do wypelnienia przestrzeni ;)
 
Grubelku, niezła ta Twoja Mama :))

Marika mam nadzieję, że jak coś będzie nie tak, to nie będzie na mnie???? :)

Magdalenko cudne :)

Jak zaczniemy wszystkie w takim tempie robic zakupy, to i ja w moim 3 pokojowym mieszkaniu się nie pomieszczę :))
 
dzieki :) staralam sie ;)
u mnie narazie dziadkowie i babcie nie sa az tak podekscytowani jak to sie czasem zdarza i nie wiem czy im sie cosik odmieni.. jesli nie, to moge liczyc tylko na siebie, wiec gromadze :)

jakby nie bylo, sprawia mi to OGROMNA przyjemnosc :) jeszcze tylko zebym wiedziala, czy jest ten "ogonek" czy nie ;) bo niektore ciuszki dla dziewczynek rzucaja na kolana.. ale najczesciej sa to juz takie, ze chlopcu nijak to ubrac ;)
 
dokładnie, ja też już chciałabym wiedzieć, czy to chłopak czy dziewczyna... coś mi mówi, że Wika będzie miała siostrę, ale... zobaczymy... mam nadzieję, że już niedługo gina mi powie, a wtedy dopiero rusze na allegro :)

koleżanka (teraz w 17tc) właśnie kupiła wózek... ale to chyba troszkę za szybko...
 
zebrra w głębi duszy pragniesz chłopca:laugh2: wiem coś o tym, dziewczynki już mamy...
Magdalenko słodkie ciuszki, u mnie kiepsko z miejscem w szafie:),trzeba kupić nową...
 
Grubelek, zebra, magdalenka - ciuszki prześliczne!!!:-)


zebra - co do wózka to też uważam, ze za wcześnie, no cóż - ja mam wybrany już od bardzo, bardzo dawna, ale i tak prawdopodobnie kupimy dopiero po porodzie, ostatnio mąż stwierdził, ze trzeba go w końcu obmacać, więc albo zostanie ten co wybraliśmy albo po oględzinach trzeba będzie szukać czegoś innego - w przyszłym tygodniu jedziemy go obejrzeć :-)
 
reklama
Do góry