reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały grubasek????

Renek-jak zacznie biegać do moment zeszczupleje!!!!Kubuś zatrzymał się na 12kg i mam nadzieję że przez jakiś czas tak zostanie.I "wyciągnał" się przynajmniej wizualnie widać ,że mu ubyło tłuszczyku.Tak, że spoko.Lekarz mówi że waga "dobra"-ale nie waży za dużo.pozdrawiam!!!!!!!
 
reklama
Mila tez sie zatrzymala narazie na 12 kilogramach:tak: ,zaczela jakis czas temu biegac i juz jej znikly np fladki na nozkach:-)
 
no niestety:(((Kubuś przybrał kolejny kilogram:((waży już 13 kg, ma skończone 16 mieś, nie wiem, wydaje mi się,że za dużo:((A na siatkach centylowych nie umiem się połapać:no:
 
Caly czas jest w tej "normie"wysokiej(jak Mila),jeszcz sie powyciagaja,najwiecej ruchu przed nimi:tak: .
 
Odświeżam wątek:))))
Mały na razie w miejscu stoi 13 kg.ufff.
Ale wiecie co???jestem w szoku, spotkałam się ostatnio z dwoma identycznymi przypadkami dwoje półrocznych dzieci ważących 10 kg:baffled::szok: przestałam się martwić Kubusiową wagą:-D:-)
 
Moj Antek ma 20 miesiecy i wazy 15 kilo.
Nikt nigdy w zyciu nie powiedzial mi,ze wazy za duzo.Zaden lekarz nie zauwazyl nieprawidlowosci w wadze :tak:
I nawet nie wyglada na pulchnego,tylko ciezko go podniesc:laugh2:
Staram sie go nie nosic przez ciaze,ale nie czesto sie to udaje :eek::sick:
 
Moja Emilka też jest pulchnym maluchem, chociaż od 2-3 miesięcy waga stoi na szczęście w miejscu. Ważyłam ją kilka dni temu i waży 15,800 i ma 93 cm wzrostu. Jest dużym dzieckiem, jak kończyła rok ważyła 14,200. Dopiero od 4 dni nie karmię jej piersią. Lekarz nigdy nie zwrócił uwagi żeby odchudzać czy coś w tym stylu. Mówił że dziecko ma własny rytm i jeżeli prawidłowo się rozwija to do pewnego momentu waga będzie rosła a potem wyhamuje. Wiele razy słyszałam że utuczyłam dziecko, albo że jakie grube ale mam to gdzieś-wiem ,że odżywiam ją odpowiednio i dużo jesteśmy na świeżym powietrzu.

Poxdrawiam wszystkie mamy słodkich bobasków;-), które w nosie mają wszelkie centylowe siatki z lat 70-tych...:baffled:
 
:-)hahahahaha!!!!!!!!!!!muj <maly>gaby ma 3 mjesionce i 8 dni wazy 8 kg a to na sztucznym mleku jedzoc 5 razy na12h!!!!!!!!!!hy:no:a ciuszki kupuje3/6 co som ledwo lwdwo a 6/9 som tyci za duze!!!!!!!!!!:tak:jak tak dalej pujdzi to mnie pzerosznie przed roczkiem!!!!!!!!!bo ja kruszyna mam tulko 1.60!!!!na60kg:zawstydzona/y:ale to hyba po tatusziu ktury ma 1.90 na 102kg grubas!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:pozdrawjam!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry