reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały spadek bety + plamienia

Dołączył(a)
9 Listopad 2017
Postów
8
Hej, opiszę mój przypadek. W dzień miesiączki zrobiłam testy dwa pozytywne potem miałam delikatne plamienia, ból brzucha pojechałam na wizytę do gin i powiedział,ze nic nie widać bo za wcześnie i beta wyszła 835 dzwoniłam do gina on powiedział,ze poniżej 1000 nic nie zobaczy i ponowna beta po 2 dniach i wynik 793 ponownie dzwoniłam i mówił,ze mam czekać na okres bo nic się nie rozwija ale plamienia dalej się pojawiają takie jasnobrązowe . Miał ktoś tak? Nie wiem czy czekać czy umówić się na wizytę do innego..
 
reklama
Rozwiązanie
Współczuję Ci :( ja w styczniu tego roku straciłam 11 tygodniowa ciążę, choć wszystko od samego początku wyglądało super ... Także nie ma ma to reguły teraz noszę w sobie 6 tygodniowa fasoleczke . Wierzę że też Ci się jeszcze uda , choć wiem jak to bardzo boli gdy tracisz nadzieję..
reklama
Martwię się bo w tak młodym wieku mam za sobą dwie straty... już tracę nadzieję na macierzyństwo
A ile masz lat? Ja pierwsza ciążę stracilam w wieku 23 lat. Rok pozniej zostalam szczesliwa mama. Potem kolejne dwa poronienia a w styczniu tego roku urodzilam kolejne dziecko. I co najlepsze jestem w kolejnej ciazy :) juz za polmetkiem.
Po dwoch udikumentowanych poronieniach naleza Ci sie badania na NFZ
 
A ile masz lat? Ja pierwsza ciążę stracilam w wieku 23 lat. Rok pozniej zostalam szczesliwa mama. Potem kolejne dwa poronienia a w styczniu tego roku urodzilam kolejne dziecko. I co najlepsze jestem w kolejnej ciazy :) juz za polmetkiem.
Po dwoch udikumentowanych poronieniach naleza Ci sie badania na NFZ
Też mam 23 lata pierwsza ciąża straciłam w wieku 20lat i będę dalej próbować ale to naprawdę ciężkie... super, że Ci się udało :) mi się instynkt włączył i jak wszędzie widzę te ciuszki malutkie to aż płakać mi sie chce :(
 
Ja do tej pory płacze. Nie potrafie cieszyc sie ciaza. Ciagle zagladam w majtki, czy nie plamie :( maz sie ze mnie smieje, ze kupi mi na mikolaja lupe, zebym mogla dokładniej ogladac wkładki :(
Po takich przejsciach na pewno nie będzie Ci łatwo. Ale życzę Ci, zeby się w koncu udalo :)
 
Kochana może udaj się do dobrego specjalisty porob badania? nie byłam na Twoim miejscu ale wiem co czujesz w małym stopniu i jak Ci ciężko chęć posiadania dziecka jest silna .musisz wierzyć ze się uda a na pewno tak będzie :*;*
 
reklama
Tu na forum jest bardzo dużo kobiet po stratach... Wejdź na wątek ciąża pi poronieniu albo starania po straconej ciąży tam dostaniesz dużo wsparcia i dziewczyny pokierują Cię, powiedzą co dalej.
 
Do góry