reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

A ja wkoncu w wieku 36 lat 14 marca uridzilam pierwsze dziecko ,coreczke Nicole !! Foto moge podac na priv;)
Porod cesarka bo lozysko przodujace,wszystko szybko poszlo,obecnie 3 tyg Po porodzie ,ona spi I je tylko a Ja .... zaczelam Starania o kolejne


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
reklama
A ja wkoncu w wieku 36 lat 14 marca uridzilam pierwsze dziecko ,coreczke Nicole !! Foto moge podac na priv;)
Porod cesarka bo lozysko przodujace,wszystko szybko poszlo,obecnie 3 tyg Po porodzie ,ona spi I je tylko a Ja .... zaczelam Starania o kolejne


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Peugeotka gratulacje i powodzenia w dalszych staraniach[emoji7][emoji12]trzymam kciuki[emoji110] za wszystkie starajace się [emoji110][emoji110]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny... a ja jednak wrócę do gry.
Chyba każdy kryzys jest po to aby wzmocnić więzi -> chodź już myślałam, ze się poddamy.
Myślałam, że ostatni cykl zakończy się sukcesem ..ale jednak nie.
Muszę M wysłać na badania.
Mój lekarz już nie współpracuje z Enelmedem ..wiec hm..co robić dalej.

A tymczasem zaczęłam biegać ...może jeszcze trochę schudnę :) I jakoś muszę zebrać siły aby się pozytywnie nastawić... na to co dalej... bo czas leci, zegar tyka... a mi nie jest łatwiej ..robię się nerwowa , i zaczyna mnie to wkurzać.....ale to nic nie zmieni , nie pomoże ...
 
Nikt nie jest warjatem Tylko dlatego ze chce byc rodzicem

Powtorze Sue ze cielon Dion i jej maz Rene byli w takim wieku ze inni zle o nich gadali a Im Sie udalo i ona miala +45 on +70 jak zostali rodzicami blizniat!!


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Powtorze tez ze kumpela siostry ma 24 lata i stara Sue 3 rok o potomatwo wuec niestety nieplodnosc dotyka kazdego wieku!


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Gra

Gratulacje InezkaK. Radości z wnuka lub wnuczki - co się urodziło? I powodzenia w staraniach. Ja jestem po kontroli, Betę mam nadal 144. Będę się starać za 3 miesiące
Dziękuję mam śliczną wnusie [emoji7]ja po piątym tygodniu od poronienia mialam bete niecale 5 a testy ciazowe nadal wychodzily pozytywne [emoji6]ja juz dzialam jestem po pierwszej @ i nie czekam dłużej

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Peugeotka36 serdeczne gratulacje! Niech dziecina rośnie piękna, mądra i zdrowa :)
@ Ansure - powodzenia! Pozytywne nastawienie to podstawa. Bieganie pomoże wyładować stres i poprawia humor. Ja nie lubię biegać, ale namiętnie chodzę. Od straty ciąży poleciały mi 4 kg i się wylaszczyłam ;)
U mnie jakoś bez zmian. Nie robiłam świeżej bety, poczekam jeszcze z 3 tygodnie. No i trochę zaszaleliśmy. Ciekawa jestem czy wysoki poziom betaHCg chroni przed ciążą - bo akurat byłam w połowie cyklu. W necie sąsprzeczne informacje. Teraz moja ginekolog chyba by mnie udusiła - gdybym zaszła 3 tygodnie, a nie 3 miesiące po łyżeczkowaniu. Ja sama strasznie bym się bała. Wiecie coś na ten temat?
 
Do góry