reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

reklama
Cześć dziewczyny. Ja mam podobną sytuację jak Inez. Serduszko dziecka stanęło w 9/10 tygodniu :( Czekam na zabieg i na to, by wznowić starania. Tak się boję, że znowu coś pójdzie nie tam. Koleżanka radzi by się nie starać bo ryzyko po 40 jest zbyt duże. We wrześniu będę miała 41 lat. Mam już dwoje dzieci. Czy jestem szalona, że chcę próbować nadal?
 
Wisna ja to dopiero jestem szalona ;) na dniach powinnam dostac @ i zaczynam starania od nowa [emoji12] mam nadzieje w 3miesiace sie uda[emoji480][emoji7] jak nie to odpuszczam [emoji26]zrobilam badania genetyczne ustalilam płeć (dziewczynka) ale niestety nie udalo sie ustalic przyczyny czekam jeszcze na wynik trombofilii moze tam cos wyjdzie

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wisna ja to dopiero jestem szalona ;) na dniach powinnam dostac @ i zaczynam starania od nowa [emoji12] mam nadzieje w 3miesiace sie uda[emoji480][emoji7] jak nie to odpuszczam [emoji26]zrobilam badania genetyczne ustalilam płeć (dziewczynka) ale niestety nie udalo sie ustalic przyczyny czekam jeszcze na wynik trombofilii moze tam cos wyjdzie

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak załatwiłaś te badania? Są płatne? Mam do Ciebie jeszcze pytanie - czy miałaś łyżeczkowanie i czy zostawili Cię na noc w szpitalu? Ile kazali Ci odczekać po stracie dziecka? Mam takie sprzeczne uczucia po tym wszystkim - raz zalewa mnie bezbrzeżny smutek, a raz złość, że to nie tak miało być... Chciałbym już być na nowo w pełnej nsdzei fazie starania... Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie i przyjęcie do grona " szalonych".
 
Wywolali poronienie zabezpieczyli szyjke gazikiem zeby nie wylecialo do toalety i po kilku godzinach krwawilam wyjeli gazik i cale jajo plodowe potem jeszcze mnie czyscili

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry