reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

StorAnia tak zaszlam naturalnie bez zadnej pomocy ale po trzech latach starań[emoji6]a tak naprawde to jak corka powiedziala ze zostaniemy dziadkami zamknelismy temat naszego dziecka i uznalismy ze bedziemy sie cieszyc z wnuczki , poszlam do lekarza po tabletki antykoncepcyjne ale juz nie zdazylam ich użyć [emoji7]i na wizycie potwierdzajacej ciążę pierwsze stwierdzenie lekarza to ze blokada puscila a mi sie wydawalo ze nie mysle o tym bo bylo nam obojetne kiedy zajde ... ;) dodam ze za dwa miesiace zostane Babcią a we wrzesniu jeszcze raz mamą [emoji8]szcześliwa ;) życzę ci powodzenia i oby szybko sie udało [emoji6]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
To cudownie, gratuluję :)
 
reklama
Właśnie wróciliśmy od lekarza i niestety ciąża obumarła [emoji26]masakra[emoji24]w poniedzialek ide do szpitala [emoji24]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
StorAnia tak zaszlam naturalnie bez zadnej pomocy ale po trzech latach starań[emoji6]a tak naprawde to jak corka powiedziala ze zostaniemy dziadkami zamknelismy temat naszego dziecka i uznalismy ze bedziemy sie cieszyc z wnuczki , poszlam do lekarza po tabletki antykoncepcyjne ale juz nie zdazylam ich użyć [emoji7]i na wizycie potwierdzajacej ciążę pierwsze stwierdzenie lekarza to ze blokada puscila a mi sie wydawalo ze nie mysle o tym bo bylo nam obojetne kiedy zajde ... ;) dodam ze za dwa miesiace zostane Babcią a we wrzesniu jeszcze raz mamą [emoji8]szcześliwa ;) życzę ci powodzenia i oby szybko sie udało [emoji6]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudownie [emoji4] gratuluję z całego serca

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie wróciliśmy od lekarza i niestety ciąża obumarła [emoji26]masakra[emoji24]w poniedzialek ide do szpitala [emoji24]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję Ci bardzo. Wiem że nic Cię teraz nie pocieszy. Ja usłyszałam te straszną wiadomość półtora roku temu... A jakby to było wczoraj. [emoji17]
Przytulam...

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rany kobietki czyli to prawda ze Po 35 jestesmy skazane ma koniec???

Inezka przykro mi !!! Ale grunt ze zaszlas;) trzymam aby znow Sue udalo !!
Ja obecnie ciaza po ivf 32 tudzuen a moj wiek 37 jednak sobie mysle ze co pierwszy I ostatni raz ???

Inezka jesli moge zapytac jaka przyczyna poronienia?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rany kobietki czyli to prawda ze Po 35 jestesmy skazane ma koniec???

Inezka przykro mi !!! Ale grunt ze zaszlas;) trzymam aby znow Sue udalo !!
Ja obecnie ciaza po ivf 32 tudzuen a moj wiek 37 jednak sobie mysle ze co pierwszy I ostatni raz ???

Inezka jesli moge zapytac jaka przyczyna poronienia?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety kochana nie jest łatwo :(
 
Ja długo starałam się o trzecie dziecko. Gdy w końcu się udało, byłam najszczesliwsza na świecie. Niestety w 14 tygodniu dowiedziałam się że serduszko mojego maleństwa przestało bić [emoji22]..
To było we wrześniu 2015 roku.
Do dzisiaj mimo usilnych starań -nic.

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry