reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Sorry dziewczyny, aplikacja dodała mi post kilka razy (miałam info, że jest błąd przy wysyłaniu). Niestety nie wiem jak usunąć duplikaty - może ktoś wie jak to zrobić.
 
reklama
Dziewczyny co tu taka cisza ?[emoji20]ja bylam we wtorek u mojego gin i powiedział ze wszystko jest w jak najlepszym porządku oczyscilo sie pieknie i powiedzial ze możemy próbować i tym razem od pozytywnego testu będę jeszcze bardziej obstawiona tzn luteina acard heparyna i sterydy do tego [emoji177]to juz ostatnie podejscie i jestem gotowa zrobic wszystko

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. U mnie ovu więc działamy :) Zobaczymy co z tego będzie :) jestem dobrej myśli bo śluz mam wyraźny i do tego miałam plamienie owulacyjne. Pierwszy raz odkąd pamiętam, ale po łyżeczkowaniu cykle mi się zmieniły. @Ansure może dasz radę wyrwać się na urlop po tym wszystkim. Ja właśnie wróciłam z wyjazdu służbowego. Wygrzałam się w południowym słońcu, popływałam w morzu, napiłam się winka i głowa jakby lżejsza. Trzeba się relaksować. A wszystko co złe mija, nawet najdluższa żmija, jak pisał Tym. @InezkaK jak się czujesz i jak sobie radzisz? Często myślami jestem z Tobą, bo podejrzewam, że nie jest Ci łatwo. Ja grzecznie piję miovarian wzmosząc toast za powodzenie dla nas wszystkich.
Hej to niedlugo bedziesz testować? [emoji8]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czytam was. Czytam ;), podczas karmienia nie moge brac wielu rzeczy typu ten dwong quai swansona wyec jak skonxze to wezme te suplementy ,narazie staram Sue bez nich


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Hej to niedlugo bedziesz testować? [emoji8]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, podjęłam decyzję, że nie wcześniej niż w terminie @ - po co mam się schizować i spinać. Mam wyjazd służbowy na ciepłe południe - tam mi wypada termin @. Chyba spakuję ze sobą test - bo jak okaże się pozytywny to muszę bardziej na siebie uważać i wina unikać:) Jak będzie dobrze, to do gina chcę iść dopiero w 7-8 tygodniu - aby usłyszeć serduszko. Mam w głowie same statystyki, co może pójść nie tak, a są to rzeczy, na które nie ma wpływu. Ale równie prawdopodobne jest to, że jak zobaczę dwie kreski na teście to mi się zmieni i polecę do lekarza od razu. Ostatnio brakuje mi cierpliwości. Spinam się i chciałabym, żeby to było już. Za bardzo się nakręcam na dziecko, myślę o tym 24/7, a jednocześnie jakoś mało wierzę, że się uda. Sama próbuję się stonować, uspokoić, starać się z większym lajcikiem, a tu ciągła spinka :/
 
Hej, podjęłam decyzję, że nie wcześniej niż w terminie @ - po co mam się schizować i spinać. Mam wyjazd służbowy na ciepłe południe - tam mi wypada termin @. Chyba spakuję ze sobą test - bo jak okaże się pozytywny to muszę bardziej na siebie uważać i wina unikać:) Jak będzie dobrze, to do gina chcę iść dopiero w 7-8 tygodniu - aby usłyszeć serduszko. Mam w głowie same statystyki, co może pójść nie tak, a są to rzeczy, na które nie ma wpływu. Ale równie prawdopodobne jest to, że jak zobaczę dwie kreski na teście to mi się zmieni i polecę do lekarza od razu. Ostatnio brakuje mi cierpliwości. Spinam się i chciałabym, żeby to było już. Za bardzo się nakręcam na dziecko, myślę o tym 24/7, a jednocześnie jakoś mało wierzę, że się uda. Sama próbuję się stonować, uspokoić, starać się z większym lajcikiem, a tu ciągła spinka :/
No to milego pobytu na wyjezdzie i pozytywnego testowania [emoji8]wczoraj na festynie z okazji dnia dziecka spotkalam kolezanke [lat 44] po kilku latach i niespodzianka niespelna roczny synek "z wpadki "dodam ze w domu jeszcze maja dorosłego [emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to milego pobytu na wyjezdzie i pozytywnego testowania [emoji8]wczoraj na festynie z okazji dnia dziecka spotkalam kolezanke [lat 44] po kilku latach i niespodzianka niespelna roczny synek "z wpadki "dodam ze w domu jeszcze maja dorosłego [emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Jest nadzieja jest ;))!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest nadzieja jest ;))!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE
Ja parę dni temu spotkałam kuzynkę męża - skończone 41 lat i w wózeczku śliczna 6 tygodniowa kruszyna. Powiedziałam jej, że mocno się ucieszyłam z jej macierzyństwa i że daje mi nadzieję. A nadzieją gdzieś we mnie rośnie. Wczoraj plamiłam - może to plamienie implementacyjne ? ;)
 
Zdaza sie plamic jasne !!
Tez mAm kumpele 39 lat i wpadka w wieku 40 porod synek ma 3 msce ,zdaza Sue zdaza byle nam tez ;)


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Kochane,
wracam na front :) Ostatni m-c miałam wyrwany z życiorysu. Teraz mam @ i mam zamiar dać szansę temu cyklowi :) Jestem jednak zmęczona... to pewnie nie za dobre .
Czekam na wieści od Was potrzebuję mobilizacji.
Zapomniała ostatnio brać tych..tabletek... teraz w @ jestem jakoś strasznie nerwowa. UWAGA ROZSTRZELAM
 
Do góry