reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

reklama
Jakoś poszło...na ciaze namówił mnie mąż. Argumentowal, że to już ostatni dzwonek, a chciałby mieć córkę. Wiec dwa cykle czailismy się, że tak to nazwę. Wyliczalismy, aby tylko utrafic przed owulacja...na dziewczynke[emoji12]w trzecim cyklu przystapilismy do działania i udało się. Nie wiem tylko czy będzie dziewucha ale to już przestało byc dla mnie aż tak ważne. Byle zdrowe. Czekam na wynik nifty, mam mieć do wtorku. Wczoraj mialam USG prenatalne. Wszystko ok. Zagrożenie poronieniem chyba już minęło. Jestem dobrej myśli z każdym tygodniem bardziej[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A monitorujesz cykl?
Miłego wypoczynku :)
Sugerowalam się jedynie testami owulacyjnymi, które pokazały, że mam owulacje około 12 dniu cyklu. Później wyliczenia, kreslenia w kalendarzu i do działania. Bałam się o poronienie ze względu na wiek, 9 stycznia skonczylam 40.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@StorAnia tamten cykl byl monitorowany pecherzyk pękł ale po poronieniu w maju kiepsko beta spadala :( ten cykl bez monitoringu bo jestem na wakacjach [emoji8][emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakoś poszło...na ciaze namówił mnie mąż. Argumentowal, że to już ostatni dzwonek, a chciałby mieć córkę. Wiec dwa cykle czailismy się, że tak to nazwę. Wyliczalismy, aby tylko utrafic przed owulacja...na dziewczynke[emoji12]w trzecim cyklu przystapilismy do działania i udało się. Nie wiem tylko czy będzie dziewucha ale to już przestało byc dla mnie aż tak ważne. Byle zdrowe. Czekam na wynik nifty, mam mieć do wtorku. Wczoraj mialam USG prenatalne. Wszystko ok. Zagrożenie poronieniem chyba już minęło. Jestem dobrej myśli z każdym tygodniem bardziej[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Dajesz nadzieje !!! Teraz zarazaj nas tu please !!!! Ktore to twoje dzidzi;)?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dajesz nadzieje !!! Teraz zarazaj nas tu please !!!! Ktore to twoje dzidzi;)?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam 3 dzieci. Dorosła juz 21 letnia córkę, która już się usamodzielnila i wyfrunela z domu i dwóch synów 12 i 5 lat. Co do obecnej ciazy miałam pewne wątpliwości, bo i dzieci odchowane wiec nie byłam pewna czy chce powrotu do pieluszek. Podziwiam Was dziewczyny za zawzietosc w swoich staraniach i wytrwałość. Ja chyba bym się szybko poddała tłumacząc, że już mam dzieci wiec trudno. Jestem raczej cienias w porownaniu z Wami. Życzę Wam z całego serduszka aby pojawiły się u każdej upragnione fasolki.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam 3 dzieci. Dorosła juz 21 letnia córkę, która już się usamodzielnila i wyfrunela z domu i dwóch synów 12 i 5 lat. Co do obecnej ciazy miałam pewne wątpliwości, bo i dzieci odchowane wiec nie byłam pewna czy chce powrotu do pieluszek. Podziwiam Was dziewczyny za zawzietosc w swoich staraniach i wytrwałość. Ja chyba bym się szybko poddała tłumacząc, że już mam dzieci wiec trudno. Jestem raczej cienias w porownaniu z Wami. Życzę Wam z całego serduszka aby pojawiły się u każdej upragnione fasolki.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Jak bardzo cgcesz tego dzidzi to ribisz wszustko , tez bys probowala zaloze Sue .. popristu nie bylas postawiona przed faktem dokonanym;)

Nie wszyscy plodni jak wy;))), dawaj znsc jak ciaza I malenstwo!:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak bardzo cgcesz tego dzidzi to ribisz wszustko , tez bys probowala zaloze Sue .. popristu nie bylas postawiona przed faktem dokonanym;)

Nie wszyscy plodni jak wy;))), dawaj znsc jak ciaza I malenstwo!:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Co Ty ja z tych mało wytrwałych mieczakow.[emoji12]Przed Wami ukłony. Jesteście WIELKIE I pełen dla Was z mojej strony podziw. A jeśli chodzi o mnie to teraz wyczekuje ze stresem na wyniki nifty. Na genetycznym to mnie takie nerwy trzymały, że po badaniu myślałam, że buchne płaczem.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co Ty ja z tych mało wytrwałych mieczakow.[emoji12]Przed Wami ukłony. Jesteście WIELKIE I pełen dla Was z mojej strony podziw. A jeśli chodzi o mnie to teraz wyczekuje ze stresem na wyniki nifty. Na genetycznym to mnie takie nerwy trzymały, że po badaniu myślałam, że buchne płaczem.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Lifty wyjda ok !!! Chyva nie myslisz ze nasz wiek I moze byc chore?!!
Moja kolezanka 39 wpadka I 4 kg synek i zdrowy

Ja to tak mam nasrane w glowie tym staraniami ze mam 4 msce corke I od msca staram sie o drugie to tak tobie do napisania bo niewiem czy czytalas nasze historie wyzej!;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czytałam wszystko od pierwszej do ostatniej strony. Różnie to bywa. Lekarze i internet trochę nakrecaja i człowiek później się martwi.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry