reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mam pytanie o surogatkę

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jest Wam obojętne?! Ludzie teraz sprawdzają warunki zanim oddadzą psa czy kota a Ty piszesz, ze Ci jest obojętne?! Kobieto mam nadzieję, że Ci się życie za to pier*olenie słono odpłaci. Administracjo proszę o usunięcie postu. Nmnie warto, żeby ktokolwiek czytał takie skur*wysyńskie i nieludzkie wpisy.
No gdy nie pomyślałaś /es że jak kogoś jest stać na wynajęcie to nie może to być menel, więc co tu dużo pisać, temat jest zamknięty w Harkowie jest klinika legalna i co tu wariować i jakieś niepoważne insynuacje wypisywać, mają kasę płacą to jest tam legalne i koniec co to was obchodzi
 
reklama
Oczywiście że duchowość widać z twarzy miłość jest duchowa inaczej nie przenikalaby do wnętrza dziękuję za rozmowę temat zamknięty
Team zamknięty klinika znaleziona tam to jest legalnie,i co komu do domu jak dom nie jego, szkoda głupich wpisów, duchowość dobroć a wredote z twarzy widać temu zakończony co się tu jeszcze wymadrzac kto to będzie czytał chyba ty sama ja nie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry