reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

reklama
ja sie juz zabierałam do tego ale jakos bo brzuch mnie bolał koło szwa i swierdziłam ze trzeba sie przygotowac robieniem normalnych brzuszków i robiłam 2 dni i koniec:sorry2:
 
Te całe 6 to u mnie w kadrach na tablicy korkowej wiszą i dziewczyny jakoś nie mogą się zmusić :-D
 
No wiec powiem wam,ze kupilam te kurtke nr 3 biala w szara kratke i przyslza dzis-jest BOSKA!!!Rozmiar wybralam idealnie,ladnie odszyta,mily material.Jedyne co to podszewka moglaby by bawelniana bo milze to dla skory niz polyester,ale moj fioletowy plaszcz z Orsay 2 razy drozszy tez ma polyestrowa podszewke,wiec widac to norma.Zaraz zbiore sie i wkleje reszte zakupow-wszystko kupilam tanio,bo ostatnio mam dar do tego no i ladnie na allegro zarabiam-za sam jeden dzien wczorajszy mialam utarg ponad 100 zl wiec w sam raz na jakis ciuszek:)Za calosc dalam 320 zl wiec uwazam ze rozsadnie:tak:Teraz szlaban do lata:-D
 

Załączniki

  • bolerko.jpg
    bolerko.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 29
  • bombka.jpg
    bombka.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 23
  • kurtka.jpg
    kurtka.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry