reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama i Ja FOTO :)

reklama
madzia Ty się nie zgadzaj;) tylko jak napisałam na głównym- dawaj i swoją fotę do podziwiania!
 
Maqnio, w życiu nie powiedziałabym, że Ty tak niewiele śpisz, wyglądasz prześlicznie! A Różyczka wygląda na Aniołka, a nie małego Bin Ladena;)

Sestinka, Patrycja, jesteście piękne, a dziecinki, cuda!
 
Ostatnia edycja:
Kobitki ślicznie wyglądacie macierzyństwo służy :) to i ja wstawie focie z moim szkrabkiem :)

Cała rodzinka :)
SL279727.jpg
A tu mamusia z Najwiekszym Szczesciem :)
SL279792.jpg
 
naprawdę śliczne mamusie jesteśmy i śliczne dzieciaki mamy!!!!

Madzia, ciąża się dość łagodnie obeszła z moją twarzą, a po porodzie od razu opadła opuchlizna..... gorzej ze wszystkim poniżej twarzy.... :( mam puchniutkie ramionka, np a dalej..... mam nadzieję, że codzienne ćwiczenia przyniosą efekty.....
 
dziewczyny rewelacja - kazda z osobna i wszystkie razem :-) Najlepsza reklama macierzynstwa :-D Gratulacje i mam nadzieje ze i ja niedlugo poprzytulam sie z moim maluszkiem :-)
 
reklama
Do góry