reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama listopadowa u lekarza!

zielono_mi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Listopad 2007
Postów
977
Miasto
Deutschland
nowy watek, gdzie bedziemy mogly pisac o naszych wizytach u lekarza, o badaniach, na jakie zostalysmy skierowane, o wynikach itp, itd.

Ja czekam na wtorek i pierwsza wizyte u gina i potwierdzenie ciazy.Z jednej strony nie moge sie juz doczekac, a z drugiej juz sie boje,czy sie tam przypadkiem blizniakow nie dopatrzy:-D
 
reklama
ja mam wizyte dopiero na 25 marca poniewaz mieszkam w Norwegii, a tutaj tak szybko nie wysylaja do lekarza. Mowia ze jak nastapi poronienie to tak wczesnie i tak nic sie zrobic nie da:-( Termin ktory wyliczylam sobie na stronie internetowej podaje mi 9 listopad. Ale juz przechodzilam raz tutaj ciaze wiec wiem czego moge sie spodziewac. Poprostu rutynowe badanie krwi, moczu cisnienie i waga.
Tak naturalistycznie tutaj podchodza, ze nie ingeruja w cialo kobiety, wiec przez cala pierwsza ciaze nie mialam badania ginekologicznego:baffled: ale mam fart ze nie bylo komplikacji,,,,, mam nadzieje ze tym razem tez nie bedzie;-)
 
agathe: chyba trzeba sie przyzwyczaic do takiego traktowania przez sluzbe zdrowia co? w kazdym kraju jest inaczej i na pewno tez wszedzie chca dla pacjenta jak najlepiej, ale ja sama nie potrafilabym sobie wyobrazic 9 miesiecy bez badania ginekolicznego i kontroli.
A powiedz usg wykonuja normalnie? ile razy w trakcie trwania ciazy?
 
hej zielono mi:-)

usg stadardowo wykonywane jest tylko jedno w polowie ciazy. Mi udalo sie zrobic tez w 8 tygodniu, bo akurat mialam wizyte u ginekologa z innego powodu, ale wykorzystalam sytuacje,. Wtedy zrobiono mi popochwowe oczywiscie bo jeszcze za wczesnie na zwykle. Potem normalne usg i pod koniec ciazy raz jeszcze bo mialam podejrzenie nisko polozonego lozyska, ale samo sie podnioslo i widzialam tez ze mala byla glowka do dolu.
Jak juz bylam po terminie to prywatnie zrobilam sobie badanie i okazalo sie ze mialam 2-3 cm rozwarcia. Fajnie bo nawet nie poczulam;-)

Tym razem bede w Pl w kwietniu to sobie zrobie usg. Bede wiedziala ze wszystko jest ok. Ja zawsze wykorzystuje sytuacje, taka ze mnie juz lisica:-)
 
Ja do ginka idę jutro...bardzo się stresuje mam jakies złe przeczucia...
nik_i napisz jak było...:-)
Powiedzcie mi dokladnie jak przeprowadzane jest dopochwowe usg. Czy jutro jak powiem o pozytywnym wyniku testu i spózniajacej się @ to Ginka odrazu mi je zrobi...? Czy wtedy badanie jest na łóziu?
 
reklama
Do góry