reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama na macierzyńskim -Praca online

Dołączył(a)
22 Październik 2022
Postów
5
Hej dziewczyny, co myślicie o pracy online?
Teraz to dosyć popularny zarobek wśród mam.
Jak wiadomo w dzisiejszych czasach dodatkowy zarobek się przyda ale czy w taki sposób?
 
reklama
Np.
Ostatnio trafiam na oferty Teamwork Polska.

Osoby współpracują z marką Oriflame Poland na co dzień promując możliwości firmy i jednocześnie sami z tych możliwości korzystając.

I dołączając do klubu masz takie korzyści:

👉 jako Klubowicz kupować produkty ze stałą zniżką 20% w drogerii online

👉 zostać Ambasadorem i polecając produkty zarabiać ze sprzedaży od 25% w górę
👉 budować własny zespół osób korzystających z marki i tym samym zarabiać 4-24% i więcej z obrotu handlowego, który rozwijają dla firmy - taki system zarabiania nazywamy marketingiem sieciowym.

Teamwork Polska - poprzez własny system szkoleń uczy jak mądrze i stabilnie budować własne organizacje zarabiające na promowaniu i rozwijaniu marki Oriflame na rynku polskim.

Czy kiedykolwiek spotkałaś się z takim systemem pracy na swojej ścieżce zawodowej? 💬
 
Np.
Ostatnio trafiam na oferty Teamwork Polska.

Osoby współpracują z marką Oriflame Poland na co dzień promując możliwości firmy i jednocześnie sami z tych możliwości korzystając.

I dołączając do klubu masz takie korzyści:

👉 jako Klubowicz kupować produkty ze stałą zniżką 20% w drogerii online

👉 zostać Ambasadorem i polecając produkty zarabiać ze sprzedaży od 25% w górę
👉 budować własny zespół osób korzystających z marki i tym samym zarabiać 4-24% i więcej z obrotu handlowego, który rozwijają dla firmy - taki system zarabiania nazywamy marketingiem sieciowym.

Teamwork Polska - poprzez własny system szkoleń uczy jak mądrze i stabilnie budować własne organizacje zarabiające na promowaniu i rozwijaniu marki Oriflame na rynku polskim.

Czy kiedykolwiek spotkałaś się z takim systemem pracy na swojej ścieżce zawodowej? 💬
Ja pracuję od paru lat zdalnie i nie zamierzam tego zmieniać, jak już uda mi się urodzić ;) Jeśli możesz wykonywać w domu pracę, którą musiałabyś normalnie wykonywać jadąc do biura, i masz ku temu warunku, to jest to wielce spoko pomysł.

Powyższa oferta trąci trochę piramidą. Będziesz musiała prawdopodobnie polecić określoną ilość produktów w miesiącu, żeby zarobić z tego spoko pieniądz, czyli nagabywać koleżanki o zamówienia. Potem też namawiać je na taką samą działalność jak Ty i egzekwować od nich nagabywanie ich koleżanek. Jak tych progów nie wyrobicie, to będziecie być może musiały same zamawiać, żeby się zgadzały cyferki. Może wyjść z tego więcej fatygi i zachodu niż faktycznych pieniędzy.
 
Np.
Ostatnio trafiam na oferty Teamwork Polska.

Osoby współpracują z marką Oriflame Poland na co dzień promując możliwości firmy i jednocześnie sami z tych możliwości korzystając.

I dołączając do klubu masz takie korzyści:

👉 jako Klubowicz kupować produkty ze stałą zniżką 20% w drogerii online

👉 zostać Ambasadorem i polecając produkty zarabiać ze sprzedaży od 25% w górę
👉 budować własny zespół osób korzystających z marki i tym samym zarabiać 4-24% i więcej z obrotu handlowego, który rozwijają dla firmy - taki system zarabiania nazywamy marketingiem sieciowym.

Teamwork Polska - poprzez własny system szkoleń uczy jak mądrze i stabilnie budować własne organizacje zarabiające na promowaniu i rozwijaniu marki Oriflame na rynku polskim.

Czy kiedykolwiek spotkałaś się z takim systemem pracy na swojej ścieżce zawodowej? 💬
Ja chciałabym pracować zdalnie z domu, ale tylko wtedy kiedy znam tą pracę i nie muszę chodzić do niej stacjonarnie.

To co ty piszesz wg mnie jest ściema i znam kilka osób które musiały nieźle się starać( sprzedając pasty czy inne drobnostki) żeby w ogóle były z tego jakieś pieniądze. Te prace online, ambasadorki i zniżki to chyba nie do końca jest jak piszą. Jak któraś napisała mi że została dyrektorem bo jakaś część produktów sprzedała to buchnełam śmiechem, bo okazało się że jej wypłata to miesięczne 400 zł ale dyrektorem została...została 😑
To takie trochę nagabywanie żeby ktoś coś kupił, chyba że znajomi ci zaufają i będą kupować duże ilości.

Od ciebie zależy jaką kasa będzie cię satysfakcjonować.
 
reklama
@Mona_ella sorry ale oriflejmy czy inne ejvony to jest tak słaba jakość, że za darmo bym tego nie chciała. A gdzie tu jeszcze nagabywac znajome do kupowanie takiego badziewia. Firmy zatrzymały się na przełomie lat '90/'00, a od tego czasu branża bjuti zrobiła ogromny progres. Przyznajcie same.
 
Ostatnia edycja:
Do góry