reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

już niedługo, dziewczyny:-) trzymam kciuki, żeby Wasze maluchy zdecydowały się wyjść wreszcie i nie trzymać mam w niepewności;-) przyjemnych porodów życzę!
 
reklama
Ja melduje sie nadal w dwupaku , wlasnie wrucilam ze szpitala po ktg , usg badaniu i masazu szyjki lekarz z oporem wbil sie w ujscie na 3 palce kazal jechac do domu wyspac sie i wrucic jutro , choc mowil ze ma nadzieje ze przyjda bole w nocy i wroce zeby nie trzeba bylo wywolywac :-)
 
Ag no mały ma 1,5 miesiąca, to tak w miarę, ale chcieliśmy mieć to załatwione:-) małe przyjęcie robiliśmy w domu, mały podczas chrztu był bardzo grzeczny, nawet otworzył oczka żeby spojrzeć co ksiądz robi bo tak to cały czas spał:-) goście posiedzieli do ósmej, domek ogarnięty i odpoczywamy:-)

Domi, Aneczko ogromne gratulacje! :-) dzieciaczki cudne i życzę Wam dużo zdrówka:-)

Smutna &&& za dzisiejszą noc, oby ruszyło:-)

Ja jestem wykończona, ostatnio cały czas gonitwa u nas, mnóstwo załatwien itp.:-) marzę o jednej przespanej nocy:-)

Miłego tygodnia:-)
 
Witam z rana . Noc u mnie przespana kilka razy obudzilam sie z pojedynczymi bolami ale nic wiecej cala kobiecOsc boli mnie po wczorajszym masazu szyjki. Do 10 rozdam dzieci. Babcia ogarne mieszkanie, poodpoczywam i wieczorkiem do szpitala podjade ( chyba ze wczesniej zacznie sie cos dziac ) . Dziewczyny dzieki za kciukasy szkoda ze niewyszlo :-( milego dnia wszystkim mamusia zycze :-)
 
smutnamama trzymam kciuki! Może samo się ruszy :tak:
awunia super, że imprezka udana, i że maluszek grzeczny był nas to czeka 26 stycznia zobaczymy czy nadal będzie takim aniołkiem :-p przeraża mnie tylko myśl , że na tyle osób muszę gotować ;-) na pewno mama pomoże :-)
 
Kasiula ja najbardziej sie boje wlasnie ze polorza mnie na patologie i beda czekac co sie stanie, a nie nareke strasznie mi to gdy 3 synow w domu mam . Ale teraz tylko z maluchem jestem ktory spi wiec za sprzatanie sie biore bo siedziec nie moge , wszystko mnie szczypie po masazu szyjki nawet wysiusiac sie nie moge bo boli :-( kasiula to tylko my dwie zostalysmy ? Wszystkie maluszki takie duze juz , a jakby nie patrzac wiekszosc bedzie starsza o rok od naszych :-)
 
reklama
Smutna nie wiem czy tylko my na to wygląda. U mnie cisza troszke mnie z rana cmilo ale nic szczegolnego i bez efektow. No zostawic dzidciaczki na dluzej niz trzeba ciezko na tez przeżywam ze ciorcia jest w domu i zamiast odliczac dni do wyjscia z maluchem do domu to nawet nie wiem kiedy urodze a lezec musze straszne uczucie. No nic czekamy dzis podpytam na wieczornym obchodzie co dla mnie planuja na jutro bo przy przyjeciu mowili ze 3dni tych zastrzykow...zobaczymy
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry