reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Witam co tam slychać mamuśki???

ANANASKA co ta u Was jak chłopaki jak remont jak Ty się czujesz???

Ja właśnie wróciłam z dziećmi ze spacerku, mam synka w domu on się calkiem nie źle trzyma (lekki katarek) ale za to w przedszkolu jakaś epidemia chorobowa.

Wczoraj byliśmy pierwszy raz w czwórkę w kościele, mała przespała całą mszę, a potem wybraliśmy się do gdańska na WOŚP
 
Witam . My po pierwszej wizycie polorznej pepuszek zagojony kikut odpadl niewiem kiedy polorzna go wyciagla z pepka. Nadal kapiemy sie na sucho obojczyk jeszcze sie nie nadlal :-( ja narazie ledwo ogarniam waszystko , nie moge doczekac sie spacerkow :-) gdy wyjde ze wszystkimi i bede miala wzgledny spokuj
 
ja nie stosuję na razie nic, bo się dopiero goi, a goi się ładnie:-) pasa nie stosuję, bo znajoma fizjoterapeutka powiedziała mi, że to nie za dobry pomysł, jeśli chce się wrócić do zdrowia i formy szybko:-)
 
Hejo wieczornie :-)
Domi ja smaruje blizne bioil a pas zaczelam stosowac jakos po 3 tyg bo tak mi polozna poradzila.No i zakladam go na np 2 godz sciagam ozniej zas zakladam i tak w kolko.Nie powinno sie go nosic dlugo w ciagu dnia bo skora,miesnie musza tez same wracac do formy.
coyoka ja daje odpowiednik nan ale pre ale tego w Pl podobno nie ma...ale nie ma pewnosci bo nie patrzylam.
 
też się właśnie zastanawiałam czy stosować jakiś pas bo coś się po tej cesarce brzuch nie chce wciągnąć. A z maści położna mi poleciła contratubex ale jeszcze nie kupiłam.
 
Witajcie po dłuuuuuugiej przerwie

Ja po pierwszej cc nie stosowałam maści i pasu. Podczas drugiej cc jeden z lekarzy powiedział że jeszcze nie widział takiej blizny. A drugi do niego, że to ich robota hihi.
Trudno było ją znaleźc bo była to cieniutka jak nitka jaśniejsza kreska. Teraz chyba też tak będzie bo juz wygląda świetnie. I od samego początku nic mnie nie ciągnęło i nie krępowało ruchów.
 
reklama
Witam co tam slychać mamuśki???

ANANASKA co ta u Was jak chłopaki jak remont jak Ty się czujesz???

Ja właśnie wróciłam z dziećmi ze spacerku, mam synka w domu on się calkiem nie źle trzyma (lekki katarek) ale za to w przedszkolu jakaś epidemia chorobowa.

Wczoraj byliśmy pierwszy raz w czwórkę w kościele, mała przespała całą mszę, a potem wybraliśmy się do gdańska na WOŚP



miło że pytasz :-)

remont skończony taki ogólny,choc do zrobienia są zawsze różne rzeczy ale już to tzw.pierdołki na spokojnie :-)

jak ja się czuję hm...idę w czwartek do lekarza w przyspieszonym tempie połozna mnie zapisała...mineły 4 tygodnie a mnie rana dalej boli rwie i mam plamienia...niech obejrzy bo mnie to niepokoi bardzo.

Niunio jest megagrzeczny,spi i cmoka cysia,Starszak chodzi do klubiku bo szajba w domu mu odbija ;-) no i leci czas....


 
Do góry