Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Pewnie by musiała mu tą przegrodę znowu złamać żeby coś naprawić. No trudno. Jakby coś było bardzo nie tak, pewnie byłby konieczny zabieg, jak nie jest, to znaczy że to przegroda dopuszczalnie krzywa i nie powinna mu jakoś przeszkadzać. :-)
zazwyczaj przybieralo mu sie 1kg/mies, a teraz tylko 500gr :-) nie bedzie monstrualny
), jest PRZESLICZNY - mam fotke, ale ni chuchu nie moge zrobic dobrego zdjecia zdjeciu, a nie mamy skanera :-) ma takie pyzulki fajne, uojej, a oczki tez po mamie ;-) skosne!
teraz, skoro juz popekalam cala, to juz mi nie robi, moge w ciazy do stycznia dygac ;-) jakos niespieszno mi do zarwanych nocy, ulewan, 15 kup na dobe i prania 2xdziennie itp.. ;-)
ja juz sie boje tego doła.
mam nadzieje ze sie spełnił mój sen ale zamiast syna Matylda jest jak miał być