kasia_z
Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08
a propos tych witamin to sa jakies jak nic sie czlowiekowi nie chce??
Drugie dziecko... ale jak widać po nas - koniecznie w domu a nie w żłobku
;-)Dobra, koniec przymulania, idę wciskać dziecku marchewkę
:-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
a propos tych witamin to sa jakies jak nic sie czlowiekowi nie chce??
;-)Drugie dziecko... ale jak widać po nas - koniecznie w domu a nie w żłobku;-)
to w takim razie trzecie w domu znowu robi jak jedno
.
:-) Ania dawaj do Remi koniecznie. Moze mi sie uda Ole ściągnęć jeszcze z Julą, chociaż ona muczo zapracowana.

pisz co i jak 
napisałam długaśnego posta i mi wżarło wgdzieś tam ... denerwuje mnie to wylogowywanie automatycze co 5 min.
"tak mi żle , tak mi żle tak mi szaro
...."
i dorwał sie do clemastinu, wypił około 20/25 ml na raz. Próbowałam spowodowac wymioty, nic, wiec tel do lekarza i dyspozycje by smecte dać, ryż, marchewke, ziemniaki ogrom picia letniego, wielobłonnikowa dieta, a jak bedzie zasypiał to budzić. A najlepiej jakies 2 tabletki wegla coby związało...
No i nagle moj duracelek zaczał jeszcze pszyspieszac tempa
nic sie nie uspokoił, zachowuje sie całkiem normalnie do teraz. No i mam zagwostke, co z nim