reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

moja pralka nie ma programatora,hehe, nie tak łatwo ja włączyć;-) A jak już jest włączona, to ma opcję ,,blokada" (dziękowac za nią)

U nas łazienka poza zasięgiem. Zamykana i klamki za wysoko;-)
 
reklama
ja tez ide tylko ze poczytac:-D

a ja sie nie zalapalam na nagrobne zdjecie czarnej buuuuu
for you mój nagrobek


Kate zdróweczka dla maluszka
Aenye super poranek;-) mój rano wstał i pod drzwiami "bababababab" wołał to baba przyleciała po niego i go wziąła;-)
U nas młody wywala pranie z pralki i próbuje wejść do środka
 
Roni, to prawda, Marek niemalze za mnie przewinal Fifke, jak ja zapomnialam w ogole go przewinac :-D po kilkunastu godzinach od urodzenia zostal przewiniety po raz 1 ;-)
i superancko, ze bedziecie mogli sie wyszalec :-)

moj za to z wanny wylazi :baffled: sie ma, jak sie chcialo super wanne profilowana na ramiona i z raczkami :baffled:

a co do prania, moj wstawia zawodowo :cool2: mam takie gupie pokretlo, ze nie da sie ustawic programu "0", wiec notorycznie mam ustawiony najkrotszy program, 2 minuty, zeby byly szkody mozliwie najmniejsze. blokady przed dziecmi to dziaderstwo nie ma, a wlacza sie wszystko na superelektrojebiczne przyciski :crazy:
i musimy miec drzwi do pralki otwarte caly czas. a piore tylko, kiedy mlody spi ;-) ale faktem, jest SUUUUUUUUUPERRR cicha. musze wszystko powylaczac i sie wsluchac, by ja uslyszec w ogole :-)
z minusow tylko jeszcze to, ze nie ma szybkiego programu prania.. ale moze dzieki temu bede miala lepiej wyprane wsio ;-)

lucky
, dobre te prezydenckie klamki :-D :-D :-D

sugar
- o, dobry pomysl z tym kiblem. zobacze, co to jest :-)
 
ja ci powiem, roni, ze ja mam najtansza, jaka znalazlam i ladna - 330zl, ale kurka wodna przez te profilowania z kazdej strony jest tak maciupka (a rozmiar 70x150), ze ja sie ledwo mieszcze i relaks sredniawka, a D. to wcale.. na szczescie mamy plan kupic taki parawan nawannowy, do prysznica, bo by kiepscizna byla juz totalnie.. zaluje strasznie, ze nie wzielismy zwyklej, ehh, byloby co najmniej 15cm wszerz i ze 25cm wzdluz wiecej (serio)..

sugar - ariston, o taka: ARISTON AVSF 129 | AGD expert
 
Się uśmiałam i mimo iż nie lubię filmów dokum. ten z miłą chęcią obejrze;-)

Kate zdrówka dla maluszka.No niestety dziewczyny mają rację takie zapalenie może być wywołane z najmniejszego katarku.

Aeyne to miałaś wesoły poranek.

My też mamy pralkę z góry i mała niedosięgnie tak szybko.A wanne profilowaną jak Aeyne i mała też wyłazi:baffled:
 
a no czasem tak jest, że się wynalazaki kupuje a potem sie nie mieści:rofl2:

musiałam jechać do zusu dzisiaj bo mi pinda w szpitalu wmówiła, że tomka legitymacja w którą jest Małolat wpisany musi być podstęplowana bo ona mi wypisu nie wyda:crazy:zajerzdżam do ZUSu a tam mi pani oświadcza, żebym sie nie dała odsyłać bo T. jako pracodawca jest na innych zasadach i tam się nie stępluje:nerd:
i tym sposobem wysłam Teścia po wypis(bo od razu swój odbierał) bo bym ta Panią w szpitalu pojechała po całości chyba ( trzeba tu dodać, że pindzi mówiłam, że się jego legitki nie stępluje a ona ze mnie debila robi!!!!!!!!!!:wściekła/y:)

no ale coż
cały dzień ziewam jak opętana i nie moge sie ogarnąć do nauki:baffled:

niech ktoś sprawi, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce......
 
A on nie potrzebuje tylko kwitków ze płaci?

No to sprawiam
Niech sie Sarze chce jak jej sie nie chce:rofl2::-D Pomogłam

A moja mała wyrwała mi spacje w laptopie i mnie szlak trafia.
Ide pranie powiesic
 
reklama
Halo halo z wieczorka.
Zaraz bedzimy skrecac szafyktore wreszcie przywiezli.
No i sie rozpakuje do konca.

Wesolutko wczoraj pogadalyscie...usmialam sie.:-);-)
No jak to nieproszeni goscie stwierdzili - slawne jestesmy bo cala Pl nas czyta hehehe.:-D:-D Teraz pora na film:tak::tak:

Kate zdrowka dla maluszka zycze.
 
Do góry