reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Hejo.
Właśnie odzyskałam swoje konto na allegro.
Na pytanie czy mam zgłosić włamanie policji odpowiedzieli ze to moja decyzja i wszystkie dane przekażą policji w razie potrzeby;-)
Chyba się nie będę w to bawić, a nóż mafii jakiejś podpadnę:hmm::hmm::hmm:

Byliśmy dzis na choince u młodych w szkole, późno dość, ale to przełożone było ze względu na śmierć Życińskiego (btw - znałam abp Ż., pośredniczyłam w zalatwianiu mu wiz za czasów Orbisu jeszcze - człowiek - życzliwość, cierpliwość i zrozumienie )
dowiedzieliśmy się ze jeszcze rok i szkoła do likwidacji:-(
Nie dziwię się, w klasach jest po kilka osób, 11 w klasie mojej Ali to rekord...
Szkoda, bo na 2 lata przed końcem podstawówki trzeba będzie Ali szkołę zmienić, a poza tym szkoła w której jest po 5-6 uczniów naprawdę uczy lepiej niz niejedna prywatna - po prostu nie da się przeoczyć niczego - nieprzygotowania czy zaniedbania ze strony ucznia.
Kurde, no ie mam na to wpływu, jakoś to będzie;-) (kate - buuuuzia za wskazówkę życiową;-))
W ogóle tomam jakiś power na wykońzenie domu wreszcie, bylismy dziś w Obi, znaleźliśmy wannę z hydromasażem, natryskiem, deszczówką, sauną i radiem :cool2::cool2::cool2: z 3500 , hehe, zachorowałam po prostu:-)
Od poniedziałku siedzimy na ludziach odpowiedzialnych za kredyt mieszkaniowy, nie ma bata;-)
 
reklama
Hej dziewczyny.

My juz we czworke jestesmy:)
Olivier urodzil sie 22.2.11 o 1.54 (Kate juz wspomniala:)Buziak ) wazyl 4290 i mierzyl 59 cm.
Porod jak porod bolal bo musial:)
Juz w domku jestesmy. maly ciagle przy cycu.
Tak patrze na niego i szkoda mi ze to juz ostatni moj maly dziabag wiec staram sie jak najbardziej nim nacieszyc poki jest taki malutki.

Marika kochana siostrzyczka, glaszcze go, caluje, poki co zero oznak zazdrosci.

Ja powoli dochodze do siebie.

Buziam Was wszystkie, czytam i postaram sie wpadac czesciej.

A tu foteczka moich szkrabow.

f86rq.jpg
 
Maja! jest sliiiiiiiiiiiczny :-) :-) :-) a jaki duzy!!!! nic dziwnego, w sumie z takiego duzego brzuszka musial wyjsc duzy i silny chlopaczek :-)
ale Wam fajnie, a Marika boska siostra :-) jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE!!!
 
halo, podczytuje Was ale jakoś nie potrafię się wbić w wątek :-)

Chciałam się Was zapytać, czy Wasze dzieciary maja teraz fazę na fochy i ciągłą obrazę? Bo mnie Milena wyprowadza się z domu co najmniej raz dziennie! Nie wiem za bardzo jak to ugryźć...
 
U nas tez sa fochy. ""Jestem na Ciebie zła !!!! "" ... Biorę to na spokój bo wcześniej warczała na nas jak pies, wiec ja uczyliśmy żeby właśnie w ten sposób pokazywała złość. Jak mówi że NIE LUBIĘ CIĘ to ja jej odpowiadam spokojnie że trudno ja i tak ją kocham. Przechodzi jej po minucie.
 
No wkurza mnie to strasznie bo nie mamy z A. w zwyczaju się na siebie obrażać i np. nie odzywać się do siebie a ten mały dziad zachowuje się jak święta krowa: "mamo obrażam się i wychodzę z pokoju" :-)
Też jej powtarzam, że ją kocham najbardziej na świecie, ona mi obiecuje, że nie będzie się tak zachowywać i na następny dzień reset i znowu to samo :-)
 
to kolorowo macie ;-) u mnie jakos problemu nie ma. niestety, moje dzieci okazuja swoja zlosc inaczej - krzykiem (tzn na nas rzadko, ale na sibie nawzajem). coz, sama ich tego nauczylam :-/ wiec nie moge narzekac. oczywiscie staram sie nie drzec ;-) i uczyc ich tego, no ale trudna sztuka!

a powiem wam, ze u nas swietnie sprawdza sie tzw. karny jezyk ;-) inaczej kat. dziala cuda.
 
Miłka, a może po prostu ignoruj. Chce niech się obraża. Książkę sobie poczytaj. ;-) U nas Maciek sie tak obrażał, wszyscy go olewali to po tygodniu przestał :D Piotrek raczej wrzeszczy i rzuca przedmiotami. Jak coś to idzie do kąta albo swojego pokoju zgodnie z zasadą "jak nie potrafisz zachowywać się kulturalnie to nie możesz przebywać w towarzystwie innych". Ale raczej zwykle jest ok.
 
reklama
Hej
Maja - śliczne te twoje bączki!
Miłka - pisz no! Baaardzo mi ciebie brakuje na forum:tak:
aenye - moja tez drze ryja jak ma focha;-) i tez wiem po kim to ma:cool2:

Spoko, pamiętam fochy Ali w stylu ,,chciałam wcześniej" - tzn jeśli cos chciała, a nie dostała w ciągu 5 sekund to potem już nie chciała i obrażona odchodziła ze słowami ,,chciałam wcześniej" - do tej pory zrywamy boki jak sobie to przypominamy.
Spoko, długo to nie trwa, jeszcze dosłownie z pół roku.

Mój młodszy dzieć chory, starszy właśnie wyzdrowiał, ku rwa niech ta zima się skończy już:angry:
 
Do góry