reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

jesu dlaabym milion dolarow za zzo, jakbym miala i jakby ktos chcial wziac. ale nie ma bata, nie dostane, bo nie zakontraktowali u nas w calym trojmiescie.

wahalam sie nawet nad prywatna klinika (5000zl za porod z zzo i wsim w ogole) - ale zwyciezyl moj gin, ktory jest ordynatorem i za free zapewni mi super opieke, no ufam mu po prostu.. nie wiem, licze, ze za 3cim razem pojdzie latwiej.. i maja ponoc jakies inne srodki i jakies urzadzenia do usmierzania bolu, chyba ten tens, czy cos, nie wiem..

nie, no najwazniejsze, zeby mi sie akcja skurczowa ustabilizowala, na razie mocne skurcze, ale nieregularne.. raz co 4, co 5, co 8, 11 minut.. wiec czekam.. i na razie raptem 2h to trwa, za malo, zeby jechac.
 
reklama
ja pierdziele....
Po dwóch porodach bez znieczulenia powiem tylko jedno - NIGDY WIĘCEJ.
A metody typu oddychanie, masaż krzyża, pozycja itp niech sobie w du pe wsadzą, nie daje to NIC. Moje porównanie to tak jakby na żywca użynac rękę czy cokolwiek ,a ktoś w ramach uśmierzenia bólu głaskałby po główce:angry::wściekła/y:

Mam tylko nadzieję Pati, że jeśli to ordynator to zrobi wszystko aby twój poród trwał możliwie krótko - przyspieszacze, wspomagacze itp i powinno być dobrze:tak:
 
Pati trzymam kciuki.

Ja oba glony bez zoo rodzilam chociaz tu wsio za free, z Olivierem okazalo sie ze dobra decyzja bo plozna powiedziala ze nie dalabym rady go wyprzec i kleszcze by poszly w ruch... i tak sie strasznie w barkach zaklinowal, wielki chlop:-) No ale na koncowce to juz blagalam zeby mnie znieczulili ale za pozno bylo. Za to znow lozyska nie urodzilam i do usuniecia dostalam zoo, raj po prostu jak to tylko zacznie dzialac:-D

Kasia Z super plany na poczatek przyszlego roku
Tez mi sie narzy pogrzac dupsko gdzies w cieplych krajach. MOze za rok.
 
kocham was strasznie ze macie takie zdanie o zzo, jesu, wiele dziewczyn jest uprzedzonych, dla mnie to wlasnie raj

dobra, jade na IP :-D skurcze co 2-3min bolesne, czop odchodzi gesto, niedlugo utule Felka!!! jakbym nie dawala znac zajrzyjcie na kwiecien, tam beda niusy na smsy i nowiny z porodu.

buziaki, trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!
 
ejo
no i cos wiadomo?

ja jestem mega chora, a nie ma kto dzieci wozic i odbierac z przedszkola i tak smigam sama nie wiem jak

poza tym mam problem z hania i jej wiecznym katarem, jedna laryngolog zdiagnozowala mi ze ma przerosniety 3 migdal i trzeba wycinac, syf

musze sie jeszcze z kims skonsultowac, ale mam schiza, bo ma plyn w uszach, ponic gorzej slyszy itp
 
reklama
Heej, no i co tam z naszą rodzącą?

Też do zdrowych nie należę, poza tym, słaba sytuacja w rodzinie, ale o tym jak się pozbieram...

pozdrawiam Was ciepło!
 
Ostatnia edycja:
Do góry