reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

wiesz ja się chyba na zoo nie kwalifikuje przez szczelinę w kręgosłupie, ześlizg kręgu i do tego od razu z dyskopatią :-) dlatego cc z Mileną miałam w ogólnym :-)
 
reklama
Hejo.
No co tam?
aenye - jak tam - już powinni cię wypuścić?
miłka - jesteś? BO jak cię nie ma to się boję ze znowu coś i szpital itp tfu tfu:dry:

My za to o d dwóch tygodni mamy zajęcie - rozbiórka starej chaty po babci, jezuuuuu, wożę taczką bele po 30 kilo, siłownia chwilowo zbędna;-)
Musimy rozebrać żeby kredyt hipoteczny wziąć - ot jedna z przeszkód:baffled:
 
Dita a na co chcecie kredyt? Bo z tego co pamiętam dom bez kredytów budowaliście...

Pytałaś kiedyś o Filipka, to dzieciątko z naszego regionalnego wątku zmarł nagle miał 13 miesięcy
 
cosmo - na wykończenie i odebranie domu - został do wykończenia pokójdla Nat, łazienka, korytarz, kuchnia do wyposażenia i garaż do dobudowania. I takie tam, jak dokończenie elewacji, zrobienie opaski wokół domu, taras, schody itp. Postanowiliśmy wziąć kredyt hipoteczny by zrobić już wszystko - 11 lat budowy z deka nam już obrzydło:baffled:

Współczuję historii z Filipkiem - a co się stało?:-(
 
Dita - ja też wychodzę z założenia, że lepiej kredyt niż mordęga przez tyle lat, jak trafi się dodatkowa kasa to zawsze można wcześniej spłacać i po kłopocie :-D

cosmo - przykre jak umierają takie małe dzieciaki :-(
 
Miłka to w szpitalu w Tychach po Filipku zmarło jeszcze 4 małych dzieci, najprawdopodobniej z winy lekarza... Filipcio złapał tam sepse pneumokokową... masakra
 
bosz, nie mowcie mi takich strasznych rzeczy!.. psycha mi siada..

my w domku od wczoraj :-) mega wielkie dzieki za wszystkie kciukasy i gratki :-) ja sie czuje super, jakby nigdy nic - no oczywiscie troche boli mnie brzuch tzn kurczaca sie macica no i krzyz - cholernie bola mnie plecy, nie wiem, ki czort. i sie ogarnelam juz, dwa prania porobione, posprzatane, gotowy obiad tyz :cool2: chlopcy na razie u mojej mamy, ale nie chca wracac ;-) mowia, ze sa na wakacjach :-D no i luz. wroca jutro lub nawet po przedszkolu w poniedzialek, zobaczymy.

nastepnym razem opisze porod ;-)

a, i malenki jest najpiekniejszym i najgrzeczniejszym dzieckiem na swiecie ;-) jestem w nim zakochana TOTALNIE, po prostu patrze sie na niego godzinami i nie moge uwierzyc, ze jest MOJ :-) i po prostu nie ma imienia, bo kazde wydaje mi sie dla niego zbyt brzydkie :-D :-D :-D

dobra, glodomorek wzywa :-)
 
Ja tez atrasznie wrazliwa jestem na takie rzeczy , pamietam ze dlugo po odejsciu malej Mai nie moglam dojsc do siebie.

Pait Ty to robokop jestes hehe. A jka chlopaki zareagowali na brata? Byli w szpitalu czy jeszcze go nie widzieli?
Ciesze sie ze wszystko dobrze. Zapodaj jakies foty w wolnej chwili bo maly napewno sporo sie zmienil, ciekwam do kogo podobny:)

My walczymy z remontem ale poki co mam wrazenie ze coraz wieksza rozpierducha tam jest, efektow nie widac.
 
aenye to jeszcze raz gratuluje takiego swietnego chlopczyka:-), to jednak nie Feliks?

a ja od tygodnia chora jestem i nie moge z tego sie wykaraskac, co za syf, ucho mam zatkane, gardlo boli, czuje sie jak jakis dziad stary, buuuu
 
reklama
aenye - cieszę się bardzo, że już jesteście w domu :-D też już bym chciała być po ;-)

maja - powodzenia z remontem, mnie też czeka w maju już się cieszę na samą myśl o sprzątaniu tego chlewu po...

atol - witam w klubie, ja też w poniedziałek byłam u laryngologa, ucho zatkane, nos zatkany, gardło napierdziela, dostałam maść tranową do nosa na odetkanie po pierwszej aplikacji od razu puściłam pawia ;-) polecam :-) ale dostałam jeszcze inne paści i jakoś przechodzi :tak:
 
Do góry