reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

czesc Kasiurek, super ze dolaczylas :-) potrzebujemy eksperta staraczkowo-ciezarowego hihi :-) siara w 21tc?? to dosc wczesnie, ale moze to znak, ze z laktacja nie bedzie problemow ? :-)

Dziewczny apropos laktacji... chceciekarmic piersia czy butla? I jak to bylo z Wasza pierwsza pociecha?

Pajka - ale wcale ten cykl nie pojdzie na straty, mam dobre przeczucia... zreszta niewazne, ja juz nic nikomu nie wroze ;-)
 
reklama
Aldo ja nastawiałam się na karmienie piersią :tak: karmilam prawie do 8 miesiąca bo potem Sebek sam się odstawił od piersi. Mnie bylo strasznie żal, że to już koniec :-( a Sebcio szczęśliwy, ze się męczyć nie musi:-D dlatego 2 dziecko chcę karmić :tak::-D
 
Pajka - bardzo mi przykro z powodu tescia, siedze w temacie, bo moja mama miala raka 4 razy :-( i z kazdego wyszla cało ! :-) wiec trzymam kciuki za Twojego tescia!
A co do grupy to ja nie wiem, jestes jej moderatorka, wiec uznaj, chociaz przydaloby sie takie "zamkniete" miejsce ;-)

Kasiurek - no wlasnie, co by sie lalo "po" ;-) a ja mialam pierwsze oznaki siary dopiero jakos w 36tc, a potem nic. Nawet nie wiedzialam czy mam pokarm, az mi polozna pokazala :-D



Pajka - moj Aleks to od cycusia byl wrecz uzalezniony, 'kochal' go hihi :-) ale tez sie sam odstawil jak mial roczek. WIec nie karmie juz 2 mce i troche tego brak, ale dobrze bo Aleks juz duzy jest. Chociaz myslalam ze bedzie wiecej zachodu z tym odstawianiem.
 
Ostatnia edycja:
Hej Kasiurku:-) Lepiej sie juz czujesz?

Aldo
wykres ma taki dlugi, bo zal mi go wykasowac, a nie wiem jak mam go zatrzymac:-)

Pajka - moje ostatnie serduszko w cyklu gdy zaszlam bylo wlasnie na spiocha. Maz byl strasznie wykonczony, ale mu nie popuscilam, po wszystkim bylo mi go zal:-) Ale masz racje, jak jest bardzo padniety, to lepiej odpuscic niz robic atmosfere przymusu i "plodzenia", bo to moze popsuc wiele w zwiazku... Mam nadzieje, ze problemy z tesciem to cos przejsciowego, nie smutaj sie za bardzo.

Pajka teraz doczytalam - strasznie mi przykro. Rak to jedna z rzeczy, ktore najbardziej mnie przerazaja. Ale ostatnio moja znajoma, ktora miala bardzo zaawansowana bialaczke i brak dawcy szpiku na calym swiecie nagle powrocila do zdrowia. Sama jest lekarka i najlepsi specjalisci juz rozkladali rece, tonacy brzytwy sie chwyta i poszla do jakiegos lekarza, ktory zajmuje sie tez medycyna niekonwencjonalna , wyzdrowiala...Trudno uwierzyc, ale udalo sie.
 
Ostatnia edycja:
aldo -no ja ekspertem to nie ejstem ;]

co do karmienia to ja bym chicala piersia , pierworodnego nie moglam bo mi sie skonczyl pokarm znaim on ze szpitala wrocil (6 tygodni lezal )wiec kamrilam butla i powiem tak :
-cyca wyciagniesz gdzie chcesz(dyskretnie) i karmisz a butle to
- wyciagasz butle z woda zimna, termos z goraca, kaszke,mleko (lub pudelko z wymieszana poracja mleka i kaszy) mieszasz,sprawdzasz na nadgarstu i dajesz dziecku, chowasz termos,butle,pojemnik lub mleko i kaszke, pieluche, chusteczki kotra reke wytarlas z kaszy .
 
melisa- hihi no ja tez taki duli wykres mam ale dalam sam link hihi bo znaieldugo bedzie rtrzeba przewijac i przewijac hihi ;] a czuje sie lepiej bol tam w srodku co opisywalam zmaienil si ena siare/plyn do naczyn hihi ;]nie wiem co bedzie bardziej uciążliwe;p
 
Aldo ogólnie jest tak, ze o grupie decyduje nie moderator tylko członkowie grupy :tak:taki jest regulamin BB mogę za waszą zgodą ją usunąć bądż przekazać komuś innemu... a ja w tym całym konflikcie wiem, ze nic nie wiem :-D dlatego pytam Was

a jak nam zamkną ten wątek, albo nas podlączą to mozna prywatną grupe zrobic i juz:p

Aldo jeżeli chodzi o tescia to problem jest taki, ze on sie nie chce leczyc :/ mam nadzieje, ze z mamą ok:)
 
Kasiurek - jest to wygodne :-) no i przyjemne, czuje sie taka piekna wiez z dzieckiem na poczatku :-) a dlaczego Twoj synus az 6tyg w szpitalu byl? :-(
Iza - ja jak wchodze na strone enpr to mi sam jakos wyskakuje ;-) ale jakim cudem to juz nie wiem :p


Pajka - jak chcesz usunac to moje blogoslawienstwo masz ;-) kurcze jak sam nie chce sie leczyc to jest naprawde problem, ale prawda jest taka ze samo leczenie tego paskudztwa jest wyniszczajace :-( a mama dobrze i oby tak zostalo :-)
 
Ostatnia edycja:
Kasiurek - jest to wygodne :-) no i przyjemne, czuje sie taka piekna wiez z dzieckiem na poczatku :-) a dlaczego Twoj synus az 6tyg w szpitalu byl? :-(
Iza - ja jak wchodze na strone enpr to mi sam jakos wyskakuje ;-) ale jakim cudem to juz nie wiem :p
juz pisalam kiedys i nie cche byc uznana za meczennice-syn urodzil sie w 30 tc wczesniak wazyl 2 kilo i 45 ale rodzil sie sn i przez to mial zachłystowe zapalenie pluc i sie tak slimaczyl caly czas ale pozniej juz bylo lepiej i jest lepiej ;]


ps urodzil sie 26 maj a mial 26 lipiec
 
reklama
Kasiurek - ja pozniej dolaczylam do staraczek i nie wiedzialam... W 30tc?? I rodzilas SN? Podziwiam, ale powiem Ci, ze musial byc bardzo silny, skoro urodzil sie w 30tc a tylko 6 tyg w szpitalu, jak czytam historie wczesbniakow to czsasmi ten szpital nawet trwa pol roku :-( Usciskaj synusia :-)
 
Do góry