reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Klaudusia koniecznie weź meble!

Mamuśka ja jej chyba coś powiem jak się znowu na wątku październik pojawi. Choć mam ochotę ją również na jej wątku pozdrowić.
 
reklama
Maju ja napewno sobie nie odmówie bardzo miło ją przywitac !!!!!!!!!!!!!!!! niech sobie nie myśli ze moze obrabiać nam tyłki , a poza tym dlaczego my wszystkie takie ciemne jak tabaka na rogu ( jak ona stwierdziła ) jak tylko jedna osoba zadała jej pytanie !!!!!!!!!!!!!! tylko szkoda ze nie mogła powiedziec tego u nas , tylko tam sie strasznie żaliła jakie my ie kumate jestesmy !!!!
 
Maja poczekaj aż sprawa się wyjaśni i jej zróbcie tam opinię :-)
Jednak będą meble. Właśnie szukam sofy lub kanapy rogowej.
 
Klaudusia ja polecam narożnik ;)

Idę robić naleśniki. Maciuś coś nie chce spać to mogę miksera użyć.
 
Ostatnia edycja:
Klaudusia - masz kobieto gust !!!!!!!!!!!!!!!!!! no świetny ten narożnik !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale i cena niezła :szok:
 
sprawdz na necie meblo expo firme nie wiem czy tam sa ceny ale jakosciowo i wogóle tapicerek multum i wpisz sobie moze znajdziesz sklep który to oferuje ta firme
 
reklama
Mamusia za taki narożnik to mi się wydaje, że cena w miarę przystępna. A jak za gotówkę kupisz to może jeszcze rabat w sklepie będzie.
No chyba lepiej niż na wersalce powinno się spać...
W ogóle muszę się przejechać do tego sklepu i zobaczyć, bo może mają coś naprawdę tanio z wyprzedaży...
Agnieszka no fajny narożnik znalazłam ale cen nie mają i najbliżej to miałabym do Warszawy lub Olsztyna (do obydwóch ponad 100 km)
 
Ostatnia edycja:
Do góry