reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hahhaa Szymus maly znawca kobiet:-)) Melisa uwielbia dzieci, zwlaszcza chlocow ( bo ma samych kuzynow) i pewnie super by sie bawili.

Dzieki za wytlumaczenie dot wykresu - juz wszystko zalapalam i nawet wkleilam do sygnaturki.

Mi sie strasznie nie chcialo wychodzic z domu, ale Melisa marudzila i poszlysmy na spacer, odwiedzilysmy znow tesciowa ( tzn nie konkretnie ja, ale siostry meza) Posiedzialysmy tam troche i znow spacerek do domu. Teraz moj maz naprawia fotelik samochodowy, a Meli mu pomaga. Wiecie co mi dzisiaj powiedzial - ze tak kocha Melise, ze az nie moze sobie wyobrazic, ze bedzie mial jeszcze jedno dzicko hahah wariat. Ale chyba wiele osob tak ma.
 
reklama
IiM - :D:D:D drugie tak samo pokocha! Ale faktem jest, że zawsze córeczki zajmują szczególne miejsce w serduszkach tatusiów ;) ale to fajnie, że tak bardzo zakochany w córci :)
a z tym wykresem, to chyba coś Ci się dwa razy wkleiło, bo widać część adresu. A i możesz zrobić wyrównanie do prawej i będzie tak jak dziewczyny i ja też mają, po prawej ;)

Ja zaraz będę Szymka kąpać, mąż pojechał do sklepu, przywiezie duże opakowanie lodów :D
 
Rysiu Wasze zdjecia tez sa super, Szymus jest super chlopaczkiem, widac, ze juz nie jest dzidzia tylko chlopaczek. A Twoje pazurki sa super, ten czerwony french baaardzo mi sie podoba.
Z tureckim to jest tak, ze nie jest on do nieczego podobny, ma strasznie duzo koncowek ( jest jezykiem aglutynacyjnym, co znaczy, ze wlasnie wszystkie formy jezykowe buduje sie przez dodawanie specjalnych koncowek do wyrazu i mozna w ten sposob z jednego wyrazu zrobic prawie zdanie.). Na poczatku bylo mi bardzo ciezko cos zalapac, ale jak po 2 roku studiow zakochalam sie w moim mezu, to jakos nagle mnie oswiecilo hahaha w ciagu 2 miesiecy zaczelam tak gadac po turecku, ze wszycy sie dziwili. Teraz to juz zupelnie sie przestawilam na ten jezyk.
 
O jezu ale mi zrobilas ochote na lody, juz wiem po co zaraz wysl meza.-)))) Nie jadlam lodow od wiekow, a przez @ strasznie mam na cos ochote:-))) Poprawilam wykres, juz go nie bede przesuwac bo ciagle cos krece.


hahah juz idzie po te lody:-)
 
IiM - my z Szymkiem już dziś na lodach włoskich byliśmy :D teraz mąż przywiezie jakieś pudełko lodów - i też mam ochotę ciągle nas coś przez ten okres!!! :/ Ale fajnie, że ci nasi mężowie tacy kochani :D
a z tym językiem, to ja właśnie chciałabym mieć możliwość się go nauczyć (tureckiego albo hiszpańskiego) w taki naturalny sposób, będąc gdzieś... Niestety, nie miałam nigdy takiej szansy - tylko angielski znam perfekt ;] ale do niego miałam talent ;) i nauczyciela native speakera i pracuję od kilku lat używając głównie angielskiego :p
 
hej dziewczyny, MOU dalej nie ma?
ja dzis caly dzien na podworku z malym i rodzicami, czyscilismy basen i wode lalismy, pozniej moi dziadkowie przyjechali i mielismy fun;) tarta jagodowa, pizza, wreszcie znalazlam lody Carte dor Tiramisu i zaraz ide probowac a pozniej ide na disco! :-) Oj jak sobie pomysle,ze do IE mam wracac to plakac mi sie chce... no ale jeszcze nie, wiec trzeba sie cieszyc chwila!
IiM co do meza i dwojki dzieci to ja sama zastanawiam sie jak to bedzie kochac dwoje...rozdwoje sie?;) faceci maja jeszcze trudniej jak my wiec dla nich to kosmos;)
 
witam
ja juz nataniela z mezem wykapalismy ubralismy nakarmilismy zeby umylismy teraz panicz zasypia;] troche mnie wola ale musi sie nauczyc samodzielnie zasypiac i tak sie ciesze ze syzbko poszlo ze on sam spi w swoim pokoju w swoim lozeczku ...noi musz eisc
 
Hej Ollena - no nie ma jej nie ma :/
Aż się zaczynam martwić... Już mi nawet takie głupie myśli po głowie chodzą, że wyszedł jej pozytywny test ciążowy ale krwawić zaczęła i do szpitala ją przyjęli (tfu tfu odpukać, oby nie!)... Mam nadzieję, że nic się nie stało...

Ja już spałaszowałam lody! :D Jeszcze mi się piwko moje ulubione (Redd's cytrusowy) chłodzi w lodówce :p No co, korzystam póki w ciąży nie jestem, hihi...
a zaraz z mężem będziemy oglądać film - wczoraj obejrzeliśmy Transformersów i Transformersów 2, dziś oglądamy Iron Man-a bo Transformersy 3 jeszcze się u mojego brata nie ściągnęło ;)
 
ja widze ze wy talenty do jezyka macie ja tylko gawait pa ruski ;] ale to jest łatwy bardzo łatwy jezyk trudnoscia jest cyrylica jedynie;] syn mi bunt robi i nie chce zasnac hyht
 
reklama
Ja tez zaraz bede zajadac carte dor, ale czekoladowe z kawalkami czekolady...poleje je sobie rumem, a co sobie bede zalowac:-))))
Melisa juz tez spi, ja ja zawsze usypiam, sama nie zasypia:-( Ale za to od 3 miesiaca zycia spi w swoim pokoju. Jak zajde w ciaze to zaczne ja przyzwyczajac do samodzielnego zasypiania... mam nadzieje, ze nie bedzie bardzo trudno, teraz poprostu klade sie obok i nic do niej nie mowie. Za to zazwyczaj spi 10-11 godzin bez przerwy:-))

Ja tez sie martwieo MOU :-( tez mi rozne mysli chodza po glowie. Wiec MOU jesli czytasz to prosze daj znac...
 
Do góry