reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej kobietki:tak::-D:-D
Pod biurkiem siedzi moja Mała Istotka, woła "mama", i robi mi "cacy, cacy" po nogach..Słodziak:sorry2::sorry2:
Aja teraz jestem jakas pewniejsza, wiem że moge zajść w ciąże, nawet jeżeli nie natychmiast.Przy Karolku strasznie isę bałąm,ze nie będe mogła miec dzieci...Teraz tego okropnego strachu już nie...Jakoś jest większy luzik...Na razie;-);-)Zobaczymy jak będzie po kolejnym cyklu:laugh2::laugh2::laugh2:@ 12 wrzesnia....
 
reklama
Bodzinka a co? czujesz, że to jeszcze nie to?
I tak sobie myślę, że jest nam łatwiej, bo mamy już jednego dzieciaczka, mamy kogo kochać, przytulać, tak w razie gdyby miało się nie udać drugi raz... oczywiście nie chce tego i wierzę, że się uda, ale w życiu nigdy nic nie wiadomo...
Jakoś tak pesymistycznie zabrzmiało, choc tak w cale nie miało być:zawstydzona/y: :-p
 
ja wolałabym tego nie widzieć jak ty się na niego rzucisz :-) albo on na ciebie :-) tylko łóżka nie połamcie :laugh2:;-)
:tak:
hmmm postaramy sie nie polamać:laugh2::-p

Ewcia to wiesz... postarajcie się he he, nawet gdybyś miała łóżko połamać;-)

...
no nie,,,na podloge pojdziemy wtedy,hehee
a ja nie kumam tez tempkki...nie pomogeee

Hej kobietki:tak::-D:-D
Pod biurkiem siedzi moja Mała Istotka, woła "mama", i robi mi "cacy, cacy" po nogach..Słodziak:sorry2::sorry2:
Aja teraz jestem jakas pewniejsza, wiem że moge zajść w ciąże, nawet jeżeli nie natychmiast.Przy Karolku strasznie isę bałąm,ze nie będe mogła miec dzieci...Teraz tego okropnego strachu już nie...Jakoś jest większy luzik...Na razie;-);-)Zobaczymy jak będzie po kolejnym cyklu:laugh2::laugh2::laugh2:@ 12 wrzesnia....
super LOLo :)
Bodzia dasz rade,nim sie obejrzysz to bedzie druga dzidzia:)
 
Bodzinka a co? czujesz, że to jeszcze nie to?
I tak sobie myślę, że jest nam łatwiej, bo mamy już jednego dzieciaczka, mamy kogo kochać, przytulać, tak w razie gdyby miało się nie udać drugi raz... oczywiście nie chce tego i wierzę, że się uda, ale w życiu nigdy nic nie wiadomo...
Jakoś tak pesymistycznie zabrzmiało, choc tak w cale nie miało być:zawstydzona/y: :-p
No własnie czuje się dziwnie...Śpiąca, nie4 mam apetytu, mdłosci...Ale boje się,że wmówiłam sobie...Dlatego stram się nie nastawiać..
Bedzie co da Bóg i wtedy kiedy bedzie to dla nas najlepsze...Staram sie w to mocno wierzyć, choć boje się,że jak @ przyjdzie to będzie gorzej z ta wirą...
 
Bodzinka jak ktos tu już wcześniej napisał... nadzieja umiera w chwili pojawienia się @... ale trzeba wierzyć...:tak:no to czekamy na owoce naszej pracy:-)
 
och,widze ze pesymizm jakos u wszystkich sie wkradl:baffled:A i u mnie nie lepiej,bo dzis 6 dni po terminie @ a test negatywny:baffled:
Dzwonilam do przychodni po wyniki badania krwi i jeszcze nie maja wiec jutro przedzwonie jeszcze raz...
Nie wiem juz co to ma byc wogole,brak @ , jakies dziwne rzeczy sie ze mna ogolnie dzieja,ale na fasolke powoli trace wiare:zawstydzona/y:Pocieszam sie,ze jak tak czytam na necie to i nawet po 1.5tyg po terminie @ dopiero testy wychodzily...Ale i tak juz jakos mi sie nie wydajae,zeby to dzidziol byl:zawstydzona/y::-(Mysle,ze za bardzo sobie wkrecilam,ze mam objawy na fasolke i tyle:sorry2::dry:
Moja mala wlasnie z tatusiem kapiel bierze i slysze,ze maja wojne na pileczki wiec ide pilnowac,zeby mi nie zachlapali wszystkiego doszczetnie:-D
 
witam i życzę słonecznego dzionka, bo u nas dzisiaj świeci śliiiiiiczne słoneczko i ma być ciepełko ...... :-)

a testowanko za miesiąc czyli 12 października :szok: i początek dobrego jutra ...... :-)
 
witam i życzę słonecznego dzionka, bo u nas dzisiaj świeci śliiiiiiczne słoneczko i ma być ciepełko ...... :-)

a testowanko za miesiąc czyli 12 października :szok: i początek dobrego jutra ...... :-)
za meisiac,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:confused::confused:ja myslalam,ze terazzzzzzzzzzzz we wrzesniu..

dzien dobry
mielgo dniaaaaaaaaa
 
reklama
Do góry