reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

U mnie z tym chceniem jest tak, ze krotko po @ mam ogromna ochote, az do owulacji, lub krotko przed. Pozniej to juz minimalne checi. Apetytu wiecej nie mam w trakcie owulki, jedynie przed @.
W tym cyklu sie nie staralismy i jeszcze bylismy w podrozy, wiec wyszlo na to, ze w sumie przytulalismy sie "az" 3 czy 4 razy:sorry:...ale z wielka checia:-D
Wiec jesli mi sie teraz @ spoznia, to oznaczaloby to, ze moje obliczenia na nic sie nie zdaly i akurat, przypadkiem wstrzelilismy sie w owulke. Obliczylam sobie owulke na 7 pazdziernika, a przytulalismy sie 4 i 9. Czyli dzisiaj mijaja 2 tygodnie od 9. a moze to przez ta podroz sie spoznia? jeszcze was troche pomecze tym moim zastanawianiem sie;-)
 
reklama
Sajonara a zatestować nie chcesz? Może faktycznie się udało!

Klaudusia faktycznie nic na siłę... :))

Miłego dzionka dalej! Zaraz wcinam obiadzik.
 
sajonara plemniki podobno żyją ok. 4-5 dni więc jak przytulanko było 4 a owulka 7 to kto wie... może jakiś żołnierzyk schował się w okopach :-D Trzymam &&& żeby @ nie przyszła!!!
A u mnie dziś będą naleśniki :tak: mam straszną ochotę już od kilku dni...
 
Dzieki dziewczyny.
Testow na razie mam dosc.Poczekam jeszcze pare dni. Conajmniej do srody (postaram sie;)).Snilo mi sie, ze przyszla @ i sie troche uspokoilam. Moj maz wlasnie powiedzial, ze czuje, ze jestem w ciazy.Chwycil moja reke, a ja az zawylam z bolu. Gdzies czytalam, ze poziom HCG w ciazy z chlopcem jest nizszy srednio o 18%, niz w ciazy z dziewczynka. Ja w poprzedniej ciazy mialam HCG we krwi w 27 dniu cyklu na poziomie 52.Tak wiec robie sobie nadzieje, ze jak jestem w ciazy, to bedzie to chlopiec, bo jak jest na poczatku niski HCG, to w moczu moze byc pozniej wykrywalny.
 
Klaudusia dziś położyłam Maciusia spać Twoją metodą i pięknie mi zasnął jak sam stwierdził, że już czas...Ja się położyłam o 12, a on sobie biegał ile chciała i przed 13 położył się koło mnie i już za chwilę spał :) Cieszę się, że poczytałam Twoje posty, bo coś nich pożytecznego dla siebie i Maciusia wyciągnęłam :)

Sajonara
- ja za pierwszym razem tylko dwa razy się przytulałam i wyszedł piękny chłopiec - więc jak Ty teraz 3-4 razy to wystarczyłoby w zupełności :)) A testy faktycznie jak się za szybko robi to czasem nie wychodzą.

A tak w ogóle ciekawa jestem kiedy powstanie wątek lipiec 2011 :) I które z nas tutaj do niego dołączą :))) Życzę nam wszystkim!! :)) Choć część z nas już na wcześniejsze miesiące zapisana jest.... Też dobrze :)))
 
Teraz to ja zaczęłam się nakręcać :-D Napisałaś, że HCG jest wyższe z dziewczynkami a ja jak robiłam test dzień po planowanej @ były dwie piękne krechy a z Wikim jak robiłam to druga nie była taka gruba i wyraźna!!!
maja cieszę się, że mogłam pomóc. A może ty masz pomysł co zrobić, żeby przekonać dziecko żeby zaczęło mówić! Wiki się nie pali do tego. Nie pomaga czytanie książek, opowiadanie i takie inne rzeczy... totalnie mnie olewa jak chcę żeby coś powiedział lub powtórzył!
 
Ostatnia edycja:
Klaudusia ja też marzę o córeczce :) no ale co ma być to będzie :) Ty już niedługo będziesz wiedziała co i jak - ja o Maciusiu dowiedziałam się już w 17 tygodniu ciąży - zleci u Ciebie prędziutko!
 
Ja z Wikim płeć wiedziałam dopiero ok. 25tc. Teraz bardzo chciałabym wiedzieć teraz ale ciągnie mnie też do tego, żeby nie wiedzieć. Powiem gince, żeby mi powiedziała jak będzie dziewczynka, albo nie mówiła wcale - niech powie że nie widać albo coś innego :-D
 
reklama
Do góry