reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Dzisiaj kolejny dzień "nic mi się nie chce". No posprzątałam, nawet podłogi pomyłam, obiad dochodzi, ale to u mnie takie normalne nic :-p
O i ja mam ochotę na takie zimne piwko, prawdziwe a nie bezalkoholowe ;-) a pewnie jeszcze długo się nie napiję.

Agata gratulacje !!!

Niunia długo to już trwa, ale najważniejsze że jesteś w domu. Tylko to czekanie najgorsze.
L-oka o tak te dzieciaki to wychodzą hurtem, to kiedy zaczynają? Jutro? :-D
 
reklama
Edysiek dlugo, I to chyba moja wina bo lekarka mi powiedziala ze psychika duzo robi jak sie zablokuje to moge jeszcze dlugo tak chodzic.i ja wsumie nie czekam tylko mam taka niepewnosc w sobie czy juz powinnam jechac czy jeszcze nie, bo wtedy ta przemila pani w szpitalu powiedziala.... "wroc jak wody odejda"
 
Drogie foremki, po tygodniu spędzonym w szpitalu z powodu nadciśnienia, wywołano u mnie poród cewnikem Foleya i oct :) dnia 02.04.2014r o godz. 12.20 siłami natury po 2h porodzie przyszedł na świat Staś mierząc 56cm i ważąc 3130g :)

No właśnie taka podejrzana cisza była z Twojej strony :)
Gratulacje !!!!!
2h porodu wowwww to super szybko.
 
Agata GRATULACJE

A jednak mamy pierwsze dziecko kwietniowe:-) to może coś sie ruszy juz teraz.

Ja od 2 dni mam coraz częściej skurcze, w nocy nie śpie standardowo, rano wstaje, praca, po młodego do przedszkola i tak dzień mija.
Więc nie mam czasu jeszcze na rodzenie, wkońcu "dużoooo" czasu jeszcze mam :-)
 
Ja nie dość ze sił nie mam to I. tak daje popalić, że za chwile wybuchne!!!!!!!!!! Ryczy, krzyczy i w ogóle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MATKA KIEDYŚ OSZALEJE aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Pierdziele, nie rodze, nie mam na to nerwów!!!!!!!
 
Witam Was i ja dziś w deszczowy dzień...:dry:!

Moje drogie Panie, przypominam że jakaś kolejka nadal obowiązuje ;-)!
Widzę, że chyba 2 z nas są już po terminie więc niech rodzą szybciutko, no i Niuni też już się należy :tak: ewentualnie Marcia tyle się męczy z tymi skurczami, że mogę przepuścić:-)...
Ale reszta :szok::no:!!!???
Kroczku piękne masz przeczucia, ale mam nadzieję że nie wciśniesz się przedemnie ;-)? Jutro kończę 39tc nie wiem już co zrobić żeby ten mój Kubulski się ogarnął... Zaczyna mnie martwić kompletny brak jakichkolwiek objawów porodowych:-( Termin z pierwszego i ostatniego USG wyszedł mi na 9.04 ale czy to normalne żeby kilka dni przed ostatecznym terminem nie mieć nic:confused:?!
Żadnych skurczy, śluzu, siary, bóli, nic się nie skraca, brzuch też nie jestem pewna czy opadł:confused2:... Generalnie fajnie nie jest.
Ehh... no nic już nie marudzę tylko nie rozpakowujcie się za wcześnie ;-)

Agata GRATULUJĘ szybkiego rozwiązania!
 
Olu super ze sie odezwałas, ciesze sie ze Dzidzia rosnie jak na drozdzach :) Szybko sie przyzwyczaisz i bedziesz super mama dla Alana i siostrzyczki :)

Kroczku no widze ze chetnych nie brakuje, mozecie zaczac od jutra i tak po dwie dziennie :) W koncu juz kwiecien. Ja sie wpasowuje ok 8-10 kwietnia, te daty by mi najlepiej pasowały. No ale cos czuje ze i ja i Magda przenosimy troche z terminem :)

Agata gratuluje :)

Marcia, Niunia wam tez juz zycze porodów bo meczycie sie z tymi brzuszkami. Moge przepuscic :)

Jotemka no taka pogoda ze ja dzisiaj tez z lozka zwlec sie nie moglam i tez zaraz chyba do niego wracam :) Zycze duzo usmiechu mimo wszystko i zdrowka!
 
NIUNIA12a - Ja to bym na złość tej przemiłej pani wróciła :D i z uśmiechem na twarzy powiedziała
" nie chciałam domu, samochodu itp. zbrudzić wodami "
:D :D
Pamiętaj również, że to dla Waszego bezpieczeństwa.

Wiecie co ja to jestem taka zołza, że jacy ludzie dla mnie taka ja dla ludzi. Chociażby nie wiem jak ktoś sie starał coś naprawić - niestety nie ma takiej opcji, żadnej taryfy ulgowej. Kilku osobom pozwoliłam na wiele i teraz masz babo placek.

Przeczytałam fajne hasło kiedyś, kiedyś. : "nie jestem mściwa to poniżej mojej godności ....ale wypadki chodzą po ludziach ".

Jakie to życiowe :D
 
Agata gratuluję:)
Jutro uzupełnię wątek z Maluszkami. Poczekam może u moi pas coś się jutro też wykluje:)

Madziu ależ proszę bardzo przodem:) Wpuszczę przed siebie wszystkie które potrzebują już rodzić. Ja mimo przeczuć czekam na swoją kolejkę:-D No i na inne dziewczyny Truskawkowa i Lizzy:)
 
reklama
No Kroczku i teraz mówisz do rzeczy :-), takie podejście bardzo mi się podoba:tak::-D.
W przeciwieństwie do LOKI:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!!! Wypluj te słowa na ten tychmiast!!!:-p Nie mam zamiaru nic przenosić, choćbym własnymi rękami miała go wyciągnąć ;-):-D. Proszę Cię już nie miej takich przeczuć... Max mogą siedzieć do terminu i ani sekundy dłużej :wściekła/y:!
 
Do góry