mika414
Fanka BB :)
U nas też noc w miarę, bo spała ze mną. Zaliczyła jakieś 4 pobudki. Próbowałam ją uspać bez cyca to jedno ciumkanie nam odpadło, ale 3 się odbyły.
Rila oby dzieciaki się uchowały.
Agunia współczuję nocy.
Mika popsikaj mu tantum verde jak masz.
A można tantum u małego dziecka ? Zreszta doszedł dziwny kaszel wiec ide z nim prywatnie do pediatry, oczywiście jak sie dostanę.
