AguniaGR
Fanka BB :)
Dziewczyny jako była pracownica wydziału edukacji informuję, że na formularzu o przyjęcie do żłobka możecie wpisać wszystko, łącznie z informacją, że pracujecie. A jak kwestia będzie weryfikowana to powiedzie, że miałyście pracować, ale umowa nie doszła do skutku. No chyba, że żądają zaświadczeń to wtedy już nie ma wyjścia.

