reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie listopad/grudzień 2019

Lusi29

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Maj 2019
Postów
41
Hej. Wiecie co nie bardzo z kim mam pogadać czy wygadac się o przebiegu mojej ciąży. Takie wzajemne wsparcie jest bardzo wskazane. Może są tu przyszłe mamy o podobnym terminie porodu?? Dopiero co zaczęłam 2trymestr. Dzisiaj mam wizytę kontrolna i mam małego pietra, jak zawsze. A jak się czujecie? Mi niedawno odpuscily wymioty, mdłości od czasu do czasu jeszcze są, ale słabsze. Rano jak wstaje jest mi ciężko. Mam takie zadyszki, brak tchu. A wczoraj to był hit. Siedziałam na krześle i nagle taki jakby zawrót głowy siedząc co było dziwne dla mnie jakby trochę utrata równowagi. Mialyscie tak? Rozumiem przy zmianie pozycji ale siedząc????dajcie znać co tam u was
 
reklama
Hej sa porobione watki i dla listpadowych mam i gtudniowych co prawda dziewczyny przeszly na watek prywatny ale wystarczy napisac na glownej sttonie danych mam to napewno dodadza. Na kiedy masz termin
 
To podobnie jak ja chociaż juz teraz bardziej sklaniam sie ku listopadowi. Zw względu na wcześniej przebyte porody przed czasen
 
Miw tej ciazy mdlosci jako tako dokuczaly moze 2 tygodnie w sumie tydzień taki miałam ze tulilam muszle. Trzymam kciuki za wizyte ja tez mam zawsze stracha przed wizytą. Najbliższa w pt a jutro usg. Robilas badania prenatalne?
 
@Lusi29, hej :)
Jestem z listopadówek, obecnie 18tc., ale dopiero od +/- 1.5tygodnia czuję się lepiej :)
Mniej więcej 13-15tydz. Miałam podobnie jak ty - bardzo słabo się czułam i miałam zawroty głowy, do tego wymioty.
Czy pijesz dużo wody? Może jesteś odwodniona?
Jeśli będzie źle nawet po piciu wody, zgłoś się do swojego lekarza albo na IP (kroplóweczka wzmacniajaca działa cuda ;) ). Trzymam kciuki!
No i wbijaj do nas na watek listopadówek - jest bardzo fajna grupa dziewczyn :)
 
reklama
Miw tej ciazy mdlosci jako tako dokuczaly moze 2 tygodnie w sumie tydzień taki miałam ze tulilam muszle. Trzymam kciuki za wizyte ja tez mam zawsze stracha przed wizytą. Najbliższa w pt a jutro usg. Robilas badania prenatalne?
Tak to moja pierwsza ciąża. Jestem już po kolejnej wizycie i wszystko ok. Ciągle mam globulki na grzybice bo nie chce się ode mnie odczepic. Byłam na prenatalnych i też wyszło ok. Czeka mnie jeszcze usg prenatalne drugiego trymestru w lipcu. Ostatnio zaczęłam brać witaminy i było mi niedobrze, więc kupiłam inne i też mi niedobrze i nawet są wymioty. A już miałam spokój od 2 tyg a jak zaczęłam lykac witaminy to znów bajlando. W dodatku jak biorę witaminy to jakoś tracę apetyt.
 
Do góry