reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
MewaŚmieszk własnie też bym chciała się tak na 12 lipca umówić, może wtedy już pewnie byłoby coś widać :tak:
Pewnie masz racje, że większość jeszcze nie wie. Ja też w sumie powinnam czekać jeszcze na @, ale owu była wyjątkowo wcześnie więc się poprzestawiało...

Dziewczyny mówiłyście już komuś o tej radosnej nowinie, czy czekacie na wizyty u lekarzy?
 
mówiłam mężowi, jest szczęśliwy. jak się upewnię już u lekarza, to powiemy rodzicom i bardzo bliskim przyjaciołom. a później, to już spontanicznie. raczej nie jestem z tych, co koniecznie każdemu muszą powiedzieć, żeby każdy cieszył się razem ze mną. o, taki mam plan działania ;-)
 
hej ja rowniez wkoncu odwarzylam sie zrobic test i wyszly upragnione dwie kreseczki,jestem mega szczesliwa:-D dodam tylko ze to moja 3 pociecha bedzie:tak: gratuluje wszystkim mamusiom:-)
 
Ostatnia edycja:
hejo dzien dobry piekna niedziela,dzieciaki bawia sie na ogrodzie,ja siedze z lapkiem i co chwile gladze niewidoczny brzuszek i ciesze sie jak dziecko no slodycza:tak:pozdrawiam i zycze milej niedzieli
 
Hej Kobietki, u nas też pięknie.
My dziś zaczynamy urlop. Jedziemy do moich rodziców, ale nie chcę im na razie nic mówić. Mam nadzieję, że nagle nie dostane mdłości i nie zauważą. Będziemy tam z przerwami dwa tygodnie, więc mam co robić by nie zauważyli :-D

Miłego dnia :-)
 
reklama
Do góry