reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

MewaŚmieszka dziękuję :tak:

Jeszcze żadna nie miała pierwszej wizyty, ale może znajdzie się ktoś kto miał, więc zapytam: czego można się spodziewać na tej wizycie, a dokładnie jakich skierowań na jakie badania?
Myślę czy nie iść jednak prywatnie, ale nie wiem jakiego kosztu się spodziewać dlatego tak wypytuję ;-)
 
reklama
napiszę Ci, co ja pamiętam z mojej poprzedniej ciąży. Na pierwszą wizytę do gina poszłam z wynikami mojej Bety (właściwie nie wiedziałam czy to potrzebne), lekarz zerknął, zapytał o datę OM, ilość dni w cyklu, takie podstawowe informacje, czy mam jakieś objawy ciąży... potem poprosił na badanie ginekologiczne, no i wtedy już stwierdził, że jest ciąża. dodatkowo usg dopochwowe. miałam czarno na białym, kropeczkę na zdjęciu :-D
założył mi kartę ciąży, zapytał o pracę, czy potrzebne zwolnienie, itd.
mój gin jest specjalistą, ufam mu w 100%, no i dodatkowo ma umowę na NFZ, więc chodziłam bezpłatnie.
aaa, jeszcze badania: no to dostałam skierowanie na krew, mocz, OB. dopiero przy kolejnych wizytach musiałam robić hiv, toxo i te inne poważniejsze, a na początek standardowe :happy:

jak już się umówisz, to daj znać koniecznie :tak:
 
i pojawił się już marzec 2014. Witajcie mamusie. Pamiętam sama jak rok temu 27.06 dowiedziałam się że będę mamą. Ile szczęścia! ile radości i to się nadal nie skończyło :) gartuluję wam mamy i życzę udanych i pięknych 9 m :)
mama marcowa 2013 :)
 
hej sorki za spoznienie ale tak piekny dzien wykorzystalismy na grillowaniu w parku,ja oczywiscie jak dama pod parasolem hahahah Moje pociechy syn ma 7 lat a corka 4.Jutro kolejny poranek w pracy,ciche zmaganie sie z porannymi mdlosciami:confused2:zeby tylko niktnie zauwazyl,zycze milych porankow w nadchodzacym tygodniu
 
reklama
witajcie mamusie:)wczoraj odbyla sie moja pierwsza wizyta,pecherzyk bardzo ladny,lecz zarodka nie bylo jeszccze widac.... lekarz powiedzial ze 5 tydz i jeszczce czas. ja bylam caly czas przekonana ze juz 6.nastepna wizyta dopiero za miesiac nawet ponad bo w 10 tyg. przeciez ja tyle nie wytrzymam w niewiedzy:)cos czuje ze nawiedze innego lekarza za 2 tyg :D dostalam skierowanie na badania morfologia mocz toxo i cos tam jeszccze,zalozyl mi tez karte ciazy:) gratuluje patkaa! jak bylo u lekarza?jak sie czujesz?

 
Ostatnia edycja:
Do góry