reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Jak ciąża jest pojedyncza i przebiega bez komplikacji, to 3-4. Ja miałam 4 w całej ciąży. Ale są też ginekolodzy, którzy robią np. co miesiąc.
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie ;-)

Mogę i ja dołączyć? Parę dni temu zobaczyłam długo wyczekiwane II kreseczki na teście. Zrobiłam też dwie bety. Jestem przeszczęśliwa!! :-):-):-) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ;-)

Pozdrawiam wszystkie i życzę bezproblemowych ciąż!!
 
witaj suonko gratulujeee!!!!
dziewczyny a do jakiego ginekologa chodzicie prywatnie czy panstwowo? ja chodzilam zawsze prywatnie ale wizyty 2-3 razy w roku wiec koszta nie byly takie duze. ale teraz sie zastanawiam bo dostalam namiary na swietnego panstwowo i chyba sie przeniose
mewa smieszka zminilam przegladarke ,juz lepiej:)
neelam ten ginekolog u ktorego bylam robi usg co 2 wizyte,a wizyty co miesiac na poczatek ,pod koniec co 2 tyg:)
czy suwaczki moga byc na stale czy trzeba je wklejac co post?
 
Ostatnia edycja:
mouse wejdź w ustawienia, następnie w edytuj sygnaturę i tam wklej link do suwaczka, daj zapisz i gotowe ;-)
Ja chcę pójść do ginekologa i prywatnie i państwowo. Może później wybiorę do którego chce chodzić. Chce iść prywatnie bo ten lekarz doprowadził u mnie do ciąży, miałam stymulowaną owulację CLO, państwowo żeby dostać skierowania na badania ;-) To moja pierwsza ciąża więc jestem zielona.

Kiedy umawiacie się na pierwsza wizytę?
 
Suonko witam Cię upalnie! :-D super, że dołączyłaś i gratuluję ciąży.

ja wizytę mam już umówioną na przyszły piątek, czekam niecierpliwie. i chodzę do gina na NFZ, jestem bardzo zadowolona :tak:
 
Witajcie,
wczoraj wyszly dwie kreseczki, wizyta u lekarza w poniedzialek, a wiec postanowilam dolaczyc do marcowych Mam ;-) Mam nadzieje, ze wkrotce bedzie nas wiecej...

Pozdrawiam i zycze Wam milego dnia
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

dopisuje sie do Mam marcowych. Wedlug moich obliczen mam termin na 10 marca. Mam nadzieje, ze wizyta u ginekologa w poniedzialek potwierdzi moje przypuszczenia ;-)

Pozdrawiam i zycze przyjemnych 9 miesiecy!!!
 
dzieki za info u mnie sa tylko 2 usg w 12 tyg i ok 20 tak sobie mysle ze skocze prywatnie do polskiego gina bo juz sie nie moge doczekac zobaczyc maluszka:-) dzis moja Zoya jest chora dobre w zlym ze moge sie z nia wyspac:tak:
 
reklama
laluna Witamy!! Gratuluje II kreseczek! Trzymam kciuki za wizytę ;-)

neelam Nie wiem jak kobiety mogą wytrzymać 9 miesięcy w ciąży, widząc dzidziusia tylko dwa razy! :szok: Dobrze, że w Polsce częściej robią usg ;-)
 
Do góry