reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Flower wcale Ci się nie dziwię, że łapiesz takie myśli, że to to :-(
Pewnie tak jest, że nie dasz to nie dostajesz i tyle, możliwe, że nawet się z tym nie kryją, ale to dziwne, bo jakby nie Wy to nawet bym o tym nie wiedziała, a rozmawiałam z położną sam na sam w pokoiku i nawet sama podgadywała, że jest opieka "prywatna" u nich odpłatnie i nic a nic o tej cegiełce nie powiedziała, a pytałam na początku rozmowy i na koniec czy są jakieś koszty i nic, to jest dziwne, bo mogłaby mi dać do zrozumienia, że tak u nich jest... :szok:

Spać nie możesz czy po prostu za późno dziś wstałaś?
 
reklama
ehhh spac nie moge bo najpierw nerwowo przez ten kibel a teraz jeszcze to swedzenie - no nic mykam do lozka na tablecie ksiazke poczytac to moze mnie zmorzy sen bo rano Karola litosci nie bedzie miala
dobranoc!
 
Ja też właśnie spać nie mogę, bo dowiedziałam się, że nie wiadomo kiedy dostaniemy pensję, czy pod koniec tego miesiąca czy na początku lutego i nie wiadomo jak tu rozplanować wydatki :wściekła/y:
A co czytasz?
 
Ja tez spania nie mam :(

Mialam lekkie skurcze 2h temu ale juz przeszly :tak:

Probowalam Was doczytac troszke ale nie dam rady wszystkiego spamietac zeby odpisac :no:

Ogladam z nudow wozki... Chyba najwyzsza pora sie na cos zdecydowac

Szkoda mi mojej Michellki :(
 
Ooo, dobrze, że wszystko w porządku, Michelle pewnie tęskni, ale grunt, że mogłaś u tej sąsiadki ją zostawić, bo tak to ciężko by było :no:
Zaciskaj kochana nóżki chociaż do przyjazdu Twojego...a jak ogólnie się czujesz?
 
Ajć, ała, aż mnie zabolało jak sobie pomyślałam o rozwarciu :dry:
Twój pewnie się lekko zestresował, że takie akcje się dzieją jak akurat go nie ma...
Masz już jakiś/jakieś wózek/wózki na oku...?
 
reklama
Hej dziewczyny, ominęłam kilka stron...

Nie chce czytać do tylu, bo widzę był jakiś przykry temat. Ale widzę, że coś z Aneta się dzieje?

Aneta, trzymam kciuki za jeszcze minimum 2 tygodnie w dwupaku &&&&
Mamusiu synka, a ty jak tam się trzymasz?

Nie wyrabiam już z tym magnezem i nospa:no: w piątek skurcze miałam, w nocy co chwilę się budziłam. W sobotę rano obudziły mnie dwa skurcze jeden po drugim, pozniej przez prawie cały dzień odczucie jak na @, następne skurcze, do tego moje uda... jejku jakbym maraton przebiegła! Strasznie mnie bolą, czuje że zaraz skurcz mnie w uda złapie, takie zmęczone są i nie wiem czemu, bo ten magnez cały czas biorę... pod wieczór skurcze przestały się pojawiać, teraz się tylko obudzilam bo jeden mnie złapał. No i Lenke czuje strasznie nisko, dwa razy głową w spojenie mi przywalila, że aż gwiazdy zobaczyłam, masakra jakaś...

Oby tylko dwa tygodnie minimum jeszcze wytrzymać...

Trochę się wyzalilam, idę nastepny magnez wziąć, bo spać nie mogę przez te moje uda

Dobranoc dziewczyny!
 
Do góry