reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

cześć


tak sobie mi sie spało, głupoty mi się śniły i brzuch mi twardniał i siku wstawałam 2 razy :baffled::baffled: mowie do m ze chyba mam skurcze a ten mi na to: to weź magnez, przekręcił się na drugi bok i spał dalej...........a teraz tez cos mi sie spina i w nocy mocno mi opadł, mam wielką dziure pod cycami, czyżby:laugh2: baj baj zgaga................


musze Was doczytac, u nas - 13 stopni brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
reklama
mamusiu- dobry ten twój malżonek...no ale mój pewnie by podobnie zreagował...tez mi sie brzuch spina ale na razie nie opadł a zgaga...o matko- mam jej dość. Mamusiu jeszcze 2 dni i będziesz miała skonczony 36tc- e to już luzik.
koreczek- leż, jeszcze ze 2 tyg by się przydały

ja z Hanią miałam termin na 12-15 kwietnia a urodziłam 20 marca- chyba pierwsza byłam z kwietniówek:tak:

cisza dzisiaj tu jakaś:) wszystkie dziewczyny śpią:)

Aneta jak tam dzisiaj...na pewno martwisz się o małą, ale da radę...nie ma wyjścia...ja tez sie martwię o hanie chociaż ona dużo starsza
 
Anetka trzymaj sie. Corcia sobie poradzi,duza panna jest.
Ja odkad maly sie obrucil mam cisze ze skurczami, wiec biore tylko magnez, nospe odstawilam. Lece pomoc mezowi, ogarnac chatke. Wczoraj nam sie nie chcialo :)
 
Dzien dobry!

ale sie dzisiaj wyspalam tzn dosc dlugo ale z przerwami na siku chyba ze 4 razy wstawalam i nie wiem czy dalej mam jakies dziadostwo w drogah moczowych czy to kochane spojenie bo jak wstaje po siku to mnie tak dzga jakby wzgorek lonowy albo w pochwie nie mam pojecia..jak moja ginka bedzie jutro ( bo mialo jej nie byc a potem sama nie wiedziala) to sie przejde niech sprawdzi te rozwarcie i ogolny stan szyjki

Mamusia synka ale te nasze chlopy to nieczule....mojego to jeszcze trzeba umiec obudzic...

munius co do thermomixa to pokaz dla m filmiki na youtubie tam oudzie wrzucaja jak robia rozne rzeczy moze tym go zachecisz, ja ze swoim w tej kwestii nie mam problemu nigdy mi nie powiedzial ze nie nie mozesz kupic bo to ci sie nie przyda czy cos gam no chyba ze kasy nie bylo ale tak robta co chceta ale pewnie to tez wymika z tego ze jak ja to mowie on kupuje sobie rozne drogie zabaweczki za swoje zaskorniaki wiec pewnie woli zebym go nie rozliczala z tego i dlatego sie nic nie odzywa a sprzet jest super, wczoraj zrobilam te ciasto i zdazylam sprobowac maly kawalek jak sie upieklo a potem juz nic nie zostalo :-)

co do greysow to derek jakos tak sie postarzal:confused:

Moniqaa bierz ten czarny .?.moim zdaniem o wiele ladniejszy od fioletowego a targujac sie zawsze mozesz uzyc tez argumentu ze na paliwo musialas wydac jadac do nich i zawsze dziala jak wyjmiesz kase tylko odlicz tyle ile chcesz zaplacic i z tekstem " no to jak sorzedaje pan/ pani tu jest kasa i ma pan/pani problem z glowy " moj m to mistrz targowania a ja nie umiem :no:

Ide na sniadanko milej niedzieli :-)
 
Eh.... spać nie mogę... Mlody wierci się jak poparzony... Wczesniej nie czułam ruchów, to teraz nadrabiam chyba... Tyle, że nie zdążyłam się do nich przyzwyczaić...

Dziewczyny nie dajmy się... jeszcze trochę musimy wytrzymać... :)


Ps. Marcia właśnie bede dzwonić do babki :) Przy okazji wpadnę do rodziców bo ten wozek w moim rodzinnym mieście jest ;) No ale przecież nie bede sie Kobiecie tym faktem chwali ;) Mam tylko nadzieję, że nikt mi go sprzed nosa nie sprzątanie bo moj szanowny m bedzie dopiero koło 14 w domu, a jeszcze trzeba dojechać...

U Was tez tak sypie śnieg? U nas coraz mocniej ...
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana – melduję, że noc przespana na lewym boczku jak przykazano. Ale u nas drobnego śniegu naprószyło w nocy – droga biała przed blokiem. No i chodno -8 stopni ale wiatr z tym drobnym śniegiem wieje. Jak tu wyjść do kościoła??
Munius – mój o th-xie nasłuchał się dobrych opinii właśnie i potem spytał jak prezentacja i czy faktycznie się przyda. W święta sam pasztet robił od początku do końca, farsz do krokietów i teraz jak właśnie przyjeżdża na weekendy do domu to wymyśla co na obiad robimy oglądając książkę i mówi, „żeby się nam zwrócił”. Ja w piątek w 1 minutę miałam obiad – placki ziemniaczane. Jeżeli Twój nie jest przekonany to na prezentacji musi być. No i ja bez wiedzy mojego też nie kupiłam – to jednak strasznie drogie jest a zakupy uzgadniamy wspólnie.
Moniqaa – gdzie taki przewijak kupiliście?? Wszystko masz w nim fajnie pod ręka.
Flower – tylko ja bez samochodu zostałam po tym jak wypadek miałam , dzięki za podpowiedź jeśli chodzi o karetkę – o tym nie pomyślałam. Podpytam jeszcze na wizycie następnej jakby to miało wyglądać. Współczuję sytuacji z tatą
Koreczek – trzymaj się oby jak najdłużej
Mamusia – pozazdrościłaś wczoraj sąsiadce i sama już chcesz być po co??
 
Susi przewijak z Ikei nie pamietam teraz dokladnie ile kosztuje ale cos kolo 75zl. Niestety na tablecie jeszcze nie opanowalam jak przekopiowac linki :) Biale pudełka tez sa z ikei... Sam ceratkowy przewijak i poszewki tez tam dostaniesz :)

Ja bralam sam przewijak ceratkowy bez tych poszewek co oferują. Pieluszki tetrowe bede kłaść :)

Dzwonilam do babki... torba do wozka jest... tak wiec mam jeden argument mniej na zbijanie ceny ;)
 
Ostatnia edycja:
moniqaa - ja mam przewijak z wanienką takie kombo ale ten Twój ładnie się prezentuje dlatego spytałam. Wcześniej u żadnej z dziewczyn nie widziałam i stąd pytanie.
 
reklama
Te z wanienkami to dopiero mi się podobają... Fajne to i praktyczne.
Nam nie udało się nic taniej upolować niestety ;(

Cały czas Mały daje mi popalić. Zaczynam się zastanawiać czy to nie przez tego wczorajszego "prawie orła". No ale przecież tylko ręka i noga ucierpiała...
Chyba niepotrzebnie się nakręcam...
 
Do góry