reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

wiesz co ja dopiero od paru dni nie jem nabiału wiec zobaczymy czy małemu zejdą te plamki bo położna mówiła ze trzeba dać organizmowi troche czasu i to nie tak ze odrazu na nastepny dzień zejdą jak sie zastosuje diete, tylko tak przynajmniej 5 dni trzeba odczekać.Mój (odpukać)nie ma narazie kolek czasami ma wzdęcia ale to mu dam espumisan i przechodzi
 
reklama
A moj mopsik dal mi wczoraj tak czadu z ta kolka ze dzisiaj juz poskazylam sie poloznej. Plakal i prezyl sie od 9tej wieczorem do 1 w nocy. Myslalam ze zwariuje, probowalam wszystkiego co moglam, no koszmar. Polozna zostawila Bloxair, dam mu wieczorem i mam nadzieje ze dzisiaj nie bedzie placzu, bo wczoraj naprawde juz czulam sie bezsilna, nie wiedzialam co robic. Dziwne, bo w dzien nie ma problemu, tylko wieczorami sie zaczyna:baffled:
A poza kolka jest wszystko dobrze, 16go mam pierwsza wizyte u pediatry ( przeglad), maly dzisiaj wazyl 4680 i skora mu sie poprawila ( mial bardzo sucha, schodzila mu zwlaszcza pod paszkami, w pachwinach).
A jak Wam mija dzien?
 
Hej dzień nam mija w miare spokojnie, u nas z kolei mały ma dziś problem ze zrobieniem kupki biedny aż czerwony sie robi a w pampersie mało co...my pierwszą wizyte u pediatry mamy 14 akurat jak Kacperek miesiąc skończy, nie wiem jak wam ale mi strasznie ten czas leci, jeszcze nie tak dawno z brzuchem chodziłam a teraz maluszek już miesiąc bedzie miał :) położna przyjdzie jutro to się dowiem ile przybył
 
a mam takie jeszcze pytanko liczyłyście może ile tak na dobe jedzą wasze dzieci chodzi mi o przystawianie do piersi.. bo mój mały mało aż sie sama dziwie ze 6 posiłków na dobe i boje się czy aby napewno mu to wystarcza i czy mój pokarm sie szybko nie skończy przy tak rzadkim kamieniu,wczoraj np, o 20 zjadł po kąpaniu i obudził się dopiero o 2 w nocy :confused:
 
Wronka, na pewno mu wystarcza, moj je tak mnie wiecej co 3 godziny z przerwa w nocy do 5 godzin, wiec wychodzi tyle samo. A karmisz za kazdym razem z 2 piersi czy z jednej? Polozna mowila ze dziecko powinno przybierac ok 30 gram dziennie, no moj to jakas odmiana zarloczna:-D I przez to pewnie te kolki... . A ze nie robi kupki na Twoim mleku to sama wiesz ze nie ma sie czym martwic, dopiero jak bys dokarmiala sztucznym to problem. Jesz owoce? Jablka ladnie rozluzniaja:) No i polecam Ci herbatke z Hipp Bio-Stelltee dla mam karmiacych, sama pije i na wzdecia u malego dziala super. No ale nie calkiem na kolke :/
Koreczek, fajna ta Twoja Lenka, jakie ma wielkie piekne oczy:tak: A dlaczego do 6 nie spalas? No nie mow ze kolka...
 
oj pije tą herbatke ale nie widze efektów jakośspecjalnie,nie karmie z obu piersi tylko z jednej na jedno karmienie bo jak przystawiam go do drugiej to już nie chce jeść,dodam że nasze karmienie trwa stosunkowo krótko bo 15 min.(przynajmniej tak mi się wydaje)a przybywa ładnie bo przez tydzień 370g.. to jak tak pokazujecie swoje dzieciaczki to ja też wam pokaże mojego kacpra DSC04382.jpg
 

Załączniki

  • DSC04382.jpg
    DSC04382.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Wronka, po polisiach Twojego Kacperka wcale nie widac zeby nie dojadal:-D No i wagowo to duzo przybiera, nie masz czym sie martwic:tak: Moj w dzien je z obydwu piersi, najpierw odbije mu sie po jednej to przystawiam do drugiej i zalapuje, ale moze zmienie taktyke bo nadal ma te bole brzuszka po jedzeniu. A je tez z 10 minut i koniec, pozniej to tylko mietli w buzi przez sen:-D U mnie jest problem ze lyka za duzo powietrza i to w kazdej pozycji, wiec nie mam pomyslu jak to zmienic, tak lakomie lyka jak zaglodzony...
Koreczek i co z ta kolka, przeszlo? Ja wczoraj o 23ciej zaaplikowalam mu ten Bloxair przed jedzeniem i wiercil sie z godzinke, ale juz bez placzu po czym zasnal i ja z kolei spac nie moglam bo sie przyzwyczailam do nocnego czuwania:-D Zobacze jeszcze dzisiaj czy to przypadek czy dzialanie tego leku, bo jesli to lek to rewelacja, wreszcie sobie pospalam normalnie:-D
A moj mopsik cwaniaczek teraz wyglada tak: (mina badawcza)
P1110490.jpg
 

Załączniki

  • P1110490.jpg
    P1110490.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 63
Do góry