reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

ehhh...te chłopy:-:)-:)-(

Mnie dzisiaj zaczęła boleć noga tak przy kregoslupie, pewnie jakiś ucisk ale chodzic nie mogę. Mam nadzieję ze przejdzie przed porodem
 
reklama
cześć dziewczyny,
rodzice pojechali, chata po gościach ogarnięta, a dziś od rana buszowałam w internecie , obdzwaniałam sklepy i zamawiałam różne rzeczy. Apteka gemini już ogarnięta, łóżeczko ma przyjść z wrocławia w środę, a jutro jedziemy po fotelik i bazę pod ten fotelik.
Lalkę będę dziś fotografować, bo jutro wyrusza w świat
flower, no Ignacy Karolinki na zdjęciu nie rozpoznaje, chyba zbyt mała jeszcze tam była
mamatek, w ciąży to możesz mieć cellulit od wody zbierającej się pod skórą. Ja mam taki i w poprzedniej ciąży tak miałam, ale potem zginął no i normalnie mam gładką skórę
secreto, widziałam pokój Poli na fb, cudo, zwłaszcza szafa mi się podoba
Megi Pegi moja koleżanka robi takie sesje, ale nie mam pojęcia ile to kosztuje. Tu są linki do pooglądania https://www.facebook.com/foto.dzieciaki/about i fotodzieciaki

zostało mi jeszcze 16 stron do czytania, ale żegnam się na dzisiaj, bo mój mąż mówi że film sam się nie obejrzy
 
mielismy z m spedzic wieczor urodzinowy,posiedziec razem i............ ja siedze przy lapku a on w tej chwili odebral 4 telefon i pier.oli juz x czasu, zaraz zasnę.......

Powiedz, że zdmu****esz świeczki :-) i idziesz spać.


Nie chwaliłam się, ale TAdzik robi super postępy jeśli chodzi o wołanie na siku, same majtki zdały egzamin. Czasem jak za bardzo się czymś zabawi to pupuści, ale potrafi też zrobić siusiu przed drzemką i budzi się z suchą prania mam, ale średnio to mamy góra jedną wpadkę dziennie, więc nie jest źle.
 
Dzisiaj dzień mi zleciał na małym sprzątanku także teraz dopiero podczytuję całodniową produkcję. Od dzisiaj u nas ferie – także sobie pośpimy z córcią w pierwszym tygodniu. Muszę jakieś zajęcia znaleźć w mieście żebyśmy też w domu nie zgnuśniały. Mamy spotkanie umówione z moją koleżanką z pracy, która się zwolniła a ma wnuczkę w wieku mojej córki. Może jakiś wypad do kina?? Muszę pomyśleć. W drugim tygodniu ferii będę sama w domku i wtedy zabieram się za pranie i prasowanie ciuszków. No i w przyszłym tygodniu chcę zakończyć zakupy dla siebie i Juliana z listy brakujących.
Monisia – trzymam kciuki, żebyście się w terminie się wyrobili i nie było żadnych przesunięć
Marcia – super wieści z wizyty
Secreto- zaczną się odwiedziny i zabawek przybędzie
Koreczek – gratulacje ciociu
Kamaa – ale jak uchwyciłaś tego gościa zimowego a z samochodem to przykra sprawa
Malpawzoo – a nie lepiej w necie kupić pościel – jeszcze jaki tekst, że nie będą specjalnie zamawiać co za poszanowanie klienta , szok!!
Aneta – babcia wie co modne , ślicznie wykonane te rzeczy
Jagna – super, że wszystko ok. Mały jeszcze zdąży fiknąć następnego fikołka tylko z nim pogadaj
Kainkas – moja pościel też jakaś taka twarda i też prać będę
Munius – i jak ten film fajny??
Ewa – nie pomogę z kremami niestety, czy skurcze przeszły?
MegiPegi – niby zwykłe siku a taki postęp i jak cieszy nie?? Gratki dla Tadzia !!!
 
Tak Susi, niby nic, a jednak fajnie widzieć, że Maluch kuma :)

Alesia dzięki za namiary na fotografa, na pewno zadzwonię, mam nadzieje, że ceny będą do przyjęcia.

Jaspis, ja wielu znajomych pytałam o sesję, ale nie wszyscy robią, za sobą mam już sprawdzanie i kontakt z 4 polecanymi fotografami.
Jedna w ciąży, nie podejmie się, inna jak mi zaśpiewała cenę (400 zł za sesję i za każde zdjęcie jakie wybiorę 100 zł), kolejne babeczki operują też w przedziałach 1000 - 2000 zł. itd... No ja rozumiem, ze to jest modne, ale wiem ile i za co płaciłam przy Tadziu i sorry to nie ślub. Jak ktoś za 3 h sesji i kilka godzin obrabiania zdjeć może oczekiwać wynagrodzenia, na które niektórzy pracują cały miesiąc. Naprawdę ludzi pogieło. Czekam jeszcze na odp, jednego fotografa, teraz Alesia jeszcze mi coś poleciła, może się uda.
 
Zaczne od zamkniętego dzialu ....NIE MA możliwości ukrycia jednego watku .Natomiast mam napisac do glownego admina i podac dokładnie liste osob tzn dokładne nicki, które miały by dostep do zamkniętego dzialu .
Napisalam jeszcze do admina dwa pytania i jutro mam nadzieje mi odpisze a wy zdecydujecie co dalej

Co do Forum: Mamusie Marzec 2014 prywatnie - moderatorem jest Monius


Jagna wspolczuje coreczce twojej kolezanki :(
Dobrze ze po wizycie wszystko gra u Ciebie

Secreto to ty sie pchasz chyba naprowadzenie z porodem :))Heh trzy torby do porodu niezle , ja sie zmiescilam do 1 :))


Jaspis moja coreczka jak tylko umiala stac na wlasnych nozkach , gryzla lozeczko ale cytryna zalatwila sprawe :))

AnetaNorwegia ale niespodzianke zrobila ci babcia twojego :) Ladny komplecik

Malpawzoo narazie z posciela sie mozesz wstrzymac wystrczy rozek

Kainkas moderatorem sa tutaj az trzy osoby lacznie ze mna

19Ania19 super ze wizyta sie udala i wszystko gra :)

Monius my jutro idziemy do kina na film Pod Mocnym Aniolem - zdziwilam sie ze to na podstawie ksiazki... Jak wrazenia ??

Ewa86
ja stosuje teraz u swojej Bambino i jestem zadowolona mozesz sprobowac tez ziajke
Jakie sliczne fotki Twoich malenstw :))
Co do Gra o Tron moj tata jest zadowolony z tego serialu wlasnie jestem na etapie sciaganie 3 sezonu do jego biblioteczki , ja nie mialam okazji tego ogladac ale moze sproboje

Megi Pegi to jutro zycze udanej imprezy urodzinowej , niezle wazy Twoj dwulatek:)


Ps Wiadomo co z Aneta ??????????????
i druga rzecz czy ktoś z Was lub Waszych mezow zna się na informatyce dokładnie na nagrywarkach do laptoptopa???
 
Megi, gratulacje dla Tadzia! Teraz to już z górki! I na drzemce wytrzymuje - rispekt ;)
U nas też - tfu tfu - sucho, ale koło północy Franek musi siknąć.

Orobiłaś się na te urodziny! Czekamy na zdjęcia :)

Nusia nie ma na pewno uczulenia żadnego. Ma po prostu wrażliwą skórę. Jak się Mąż z nią bawi i brodą ją draśnie, to pół dnia ma czerwony policzek, w zimie jej się mocno wysusza, przy gorączce ma całe ciało w cętki, jak płacze to jej plamy na twarzy wyskakują. A czerwony nos i policzki miała już przy +5 stopniach, a co dopiero -10... Jutro idę do apteki po jakiś krem.

Najgorsze, że mi ze spodni zimowych wyrosła :// W grudniu były jeszcze dobre... Muszę pogrzebać za czymś większym, a jak nie to kupić.

Susi, skurcze całkiem nie przeszły, ale wzięłam magnez i są bardzo sporadyczne, więc ok :)

***
Wiecie co... Trochę mnie panika ogarnia...
Nie boję się samego porodu - lekko nie będzie, ale dwa razy przeżyłam, to i trzeci raz dam radę.
Tylko boję się, że nie zdążę dojechać, że nie będę mieć co zrobić z dziećmi, że będę sama z Nuśką, że będziemy rodzić w nocy, a Nusia się obudzi i będzie płakać, że nas nie ma.

Muszę jeszcze z jakimiś sąsiadami porozmawiać, bo najbliżsi znajomi mieszkają godzinę drogi od nas :/ Niech żyje Kraków :/

Dobra, nie smęcę już. Będzie co ma być...

Dobranoc!
 
Mamusiu synka hmm moja siostra też tak puchła- miała podobnie jak Ty wysokie ciśnienie i też wyszło białko w moczu. Skończyło się cesarką. Więc może i u Ciebie już blisko…

Anetko babcia the best!!! Zdolniacha i na najnowszych trendach się zna. I co u Ciebie?! Czekamy na wieści!

Jagna gratki udanego USG- śliczny Marcelek. I na pewno fiknie w dół jak tak lubi koziołkować ;)

ewa jak czytam o cerze Twojej Nusi to ja mam tak samo. W zimie tylko neutrogena i to gruba warstwa. Dziewczyny piszą że jest i dla dzieci. Ja osobiście polecam.

A ja wróciłam ze spotkania z koleżankami. Dobrze, że pojechałam :) Wszyscy z przerażeniem patrzyli na mój brzuch- bali się ze rodzić zacznę :-D jeszcze Leon falował- chyba się wszystkim chciał zaprezentować ;-)
 
reklama
Powolutku doczytuję to co pisałyście wcześniej :tak:

Nikusia – ja pamiętam jak przykładałam się na zajęciach ze szkoły rodzenia, jak uważnie słuchałam co i jak i jak ćwiczyliśmy oddychanie do porodu – nijak mi się nie przydała do niczego, wszystko potoczyło się zupełnie inaczej łącznie z oddychaniem dlatego teraz sobie darowałam.

Mamusia - wyluzuj z qpą, bo się odczepi od Ciebie na dobre :-D
Jestem tego zdania co Ty, że poród weryfikuje ten plan :tak:

Ewa – ja smarowałam małego Chicco i HiPP, a popatrz sobie tutaj masz prawie wszystkie kremy: „Szczypie w nosy, szczypie w uszy” - jak się nie dać mrozowi, czyli kremy na zimę - BabyBoom.pl

Nuśka jaka maluśka, taka drobinka, a Franek miał takie niegrzeczne chochliki w oczkach, co jak co przepiękne blondaski! :tak:
Ja mam 6 śpiworków, bo tyle się uzbierało (z czego kupiłam dwa) i też mam zamiar używać, przy Mateuszu się przydały, choć też lulał pod kocykiem.
a0cd35a254.jpg35715e0e1f.jpg8788f9a3cc.jpg71b11d12cc.jpga7539face3.jpga26d13b412.jpg

Niezła kolekcja, miłego czytania :-)

Kamaa – Twoja koleżanka widzę podchodzi „na luzie” do sprawy, ale to dobrze, grunt to dobre podejście do sprawy :-D:-D:-D

Megi Pegi – sto lat dla Tadziulka, oby Ci rósł zdrowiusieńki i oby był zawsze szczęśliwy! :tak:

Megi Pegi i Susi - nie polecam tego filmu, jak dla mnie nuda i tragedia, Zbyszek jest mniej wymagający co do kina, bo on ogólnie bardzo lubi polskie kino i nawet nieraz nudne filmy bronił i jemu też się nudziło w kinie, więc to już musi być totalny obłęd :no: Jest może z 10 minut śmiesznych akcji na całe 95 minut filmu, a ciekawych to nie ma praktycznie w ogóle, wielki kciuk w dół! Język mnie boli po popcornie tylko :dry:

Alesia – napisałam e-mail’a do Twojej koleżanki, zobaczymy, może zaintryguje ceną za sesje ciążową, bo fotki fajne robi :tak:

Katrine – mi w kinie mały tak kopał, położyłam rękę Zbyszka na brzuch i tak się śmialiśmy, bo rozhulał się jeszcze bardziej jak rękę poczuł…no przez 30 minut non stop a to wypychał (mam nadzieję, że nóżkę), a to falował…cudowne te nasze maluszki! :-)
Carri - no i super, cieszę się, że będziesz też moderatorką na prywatnym :cool2:
Susi - doczytałam, że masz hybrydę na pazurkach, nie boisz się jej teraz? Ja to muszę moją fryzjerkę poprosić, może i mi zrobi masaż głowy, hehe, a może Ty jej napiwki dawałaś, że tak Ci robiła, co? :cool2: Przyznaj się :-D:-D:-D
 

Załączniki

  • a0cd35a254.jpg
    a0cd35a254.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 41
  • 35715e0e1f.jpg
    35715e0e1f.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 54
  • 8788f9a3cc.jpg
    8788f9a3cc.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 39
  • 71b11d12cc.jpg
    71b11d12cc.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 41
  • a7539face3.jpg
    a7539face3.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 59
  • a26d13b412.jpg
    a26d13b412.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
Do góry