reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hey dziewczyny :-D
witam nowa mamusie :)
U mnie dziś strasznie ciężko, brzusio mnie boli od samego rana i jakaś taka jestem dziś nie do życia, byłam się spotkać z koleżankami ale długo nie posiedziałam, następne spotkanie zaplanowałyśmy dopiero koło maja jak maleństwo już będzie :)
ja też jak na razie jakieś 10 na plusie ale mój gin twierdzi że książkowo idę więc nie ma się co martwić poza tym potem szybko się wróci do formy karmienie,nieprzespane nocki i spacerki z maluszkami zrobią swoje :) wiec głową do góry i damy radę :)

Monisia to ze względu na moją umowę tak dla pewności ze na pewno dostanę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Weronika, jak w dniu porodu umowa będzie trwać, to nie mają prawa Ci nie przyznać macierzyńskiego :)

Ja mam póki co jakieś 12 kilo na plusie i dla mnie to jest mega mało, bo w obu poprzednich ciążach przybrałam po 18 kilo! :) Ale dychę zostawiałam w szpitalu ;)
Tylko że teraz nie liczę, że samo wszystko zejdzie. Nie ma się co oszukiwać - brzuch rozciągnięty jak balon, muszę mu pomóc wrócić do formy.
 
Ja tam już po pierwszej ciąży powrót brzucha do formy wspomagałam ćwiczeniami, choć wiedziałam, ze i tak nie na bardzo długo. Mam nadzieję, że i tym razem da radę go tak mocno spłaszczyć ;) Bardziej martwię się o biodra i uda, bo mi okropnie urosły... Oby Mała dużo jadła, albo będę wylewać nadmiar mleka, zeby ze mnie wyciągał ;)
 
Mi też po pierwszej udało się wrócić do formy, a jak będzie teraz to nie wiem, liczę na jeszcze lepsze efekty tylko więcej pracy muszę w to włożyć, ciekawe jak to będzie w praktyce ;)
 
* Czesc dziewczyny. powiedzcie mi czy Wy tez macie takie niespokojne noce?,ja sie krece z boku na bok ,nie moge się ułożyć, tu mnie boli tam brzuch cięzki, tu skurcz nogi,a to siku i pożniej usnąc nie moge, to myśle za dużo. w nocy mam takie mysli że to juz niedługo bo jakoś tak ciężko mi i czasem brzuch pobolewa i nie wiem czy to pachwiny bolą, tak jakbym zakwasy miala, bolą mnie nie tu koło brzucha tylko niżej nie wiem jak to wytłumaczyc po lewej i prawej str. od pipki;-)
*dziewczyny czy wystarczy po 3 rzeczy do szpitala tzn 3 body,3 pajace, 3spodenki, 3 kaftaniki itp... czy za mało? a ile pieluch pakujecie?
 
kasiek mysle ze tyle ubranek ci wystarczy,a jeżeli chodzi o pampersy to ja zapakowałam jedną paczke pampersów mała 43sztuki chyba są w niej, jeżeli bedzie mało to zawsze mąż dowiezie.
 
wronka001 dzieki za odp.:-)
ja narazie spakowałam 15pieluch, bo nie mam miejsca w torbie, a pożniej mąż dowiezie więcej. wogole mam 2 torby jak na wczasy jakie;-)
 
ja też mam dwie już spakowane czekają grzecznie aż przyjdzie na nie pora,slyszałam ze w nie których szpitalach mają swoje ubranka i pampersy ale podejrzewam ze takich szpitali jest już mało...a na kiedy masz termin?
 
Kasiek, nie martw się myślę że te bóle to ścięgna się rozciągają:tak: który masz tydzień już? Nie widzę suwaczkow, bo na telefonie jestem. Z tymi nocami to już lepiej nie będzie, ja też spać nie mogę, przewrwcam się z boku na bok, przy każdej zmianie okropny ból spojenia, ale jeszcze trochę i będę rodzic :D
I najlepiej zapytaj się w,szpitalu co ci potrzeba, bo czasem ciuszki i inne rzeczy szpital daje. U mnie tak jest właśnie i muszę tylko wziąć do szpitala pampersy 10 sztuk i chusteczki nawilzane. A ciuszkow na wyjście ze szpitala m mi przywiezie.

Ja torbę mam na wierzchu na komodzie, w sensie koszule, szlafrok, pokłady, wkładki i szampony i te inne takie, chusteczki też. Ciuszki mam przygotowane dla dziecka i są w komodzie. Do torby nic nie pchać żeby mi się nie zasmierdzialo tam wszystko, a zwłaszcza ciuszki dziecka:tak:
 
reklama
Do góry