reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Maaadziarka, dziekuje za opis, napawa optymizmem:-) Super

A u mnie nic sie nie dzieje, jakies bole ktore przechodza jak sie klade, problem ze wstawaniem juz norma, ciagniecie i skurcze, takze czekam nadal:-D Chyba sama zostane na koniec:tak:
 
Hej żyje jeszcze, żyje i w dwupaku :)

Ostatnio czasu nie miałam za dużo, a dzisiaj fatalnie się czuje, mdli mnie, biegunka i w głowie mi się kręci i jakas taka spiaca jestem :( mam nadzieję że chora nie jestem :o

No i gratuluję mamusiom!
 
Witam, jakiś czas mnie nie było, w szpitalu wylądowałam z zaskoczenia
a miałam tylko mieć wizytę u gin
Ta jednak do szpitala wysłała - nadciśnienie ciążowe, potrzymali mnie 3 dni na lekach i wypuścili do domu
Mam brać leki, odpoczywać, mierzyć ciśnienie i kontrolować
Z małą wszystko ok, na USG w szpitalu ważyła 2400g i znów siedzi na pupce :crazy: za to z pępowiny się odwinęła - niezłe fikołki tam kręci :tak:

a za chwile muszę lecieć na straż miejską bo się okazało że w złym miejscu zaparkowałam jak szłam do tego szpitala i teraz mam się zgłosić i wyjaśnić, ciekawe czy mandat będzie - i jak tu ciśnienie ma nie rosnąć ;-)

Widzę że w tym czasie doszło kolejnych kilka maluszków na tę stronę brzuszków - Gratuluję wszystkim rozpakowanym!!!!
 
Witam was!

Sorki, ze tak zadko pisze, ale jakos czas mi ucieka ostatnio i z niczym sie nie wyrabiam...

Ja tak w miare się czuje… Jestem obolala i ogolnie coraz bardziej zestresowana, ale to chyba jak wszystkie hehe ;-) Skonczylismy wlasnie remont i teraz jeszcze zostalo troche sprzątania i takich ostatnich porawek i przez to mam malo czasu, bo chciałabym, żeby wszystko już było gotowe jak maleństwo się urodzi. Ja mam nadzieje, ze u mnie cos w tym tygodniu się ruszy, bo jak nie to w poniedziałek ide do szpitala na wywoływanie. W srode mam jeszcze wizyte, na ktora mysalam ze juz nie bede musiala isc, ale narazie wszystko na to wskazuje, ze jednak bedzie.

Milego dnia wam zycze!!!
 
reklama
monia to miniemy się w szpitalu chyba ze mi się coś zacznie wcześniej ale wolałabym już spokojnie dotrwać do tego przyszłego piątku...;-)
powiem tak szczerze że bardziej się boje tego jak to bedzie w domu jak ja będę leżeć w szpitalu, czy te moje dwa chłopy poradzą sobie sami... :szok: mały to się zrobił taki cycuś mamusi ze jak tylko mnie nie ma pare godzin w domu to jest płacz, nie chce jeść itd.

trzymam kciuki za sprzątanie :)
 
Do góry