reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Napewno dadza rade! :tak: Ja juz w sumie od paru dni chodze zestresowana, ze to moze byc w kazdej chwili, ale jednak bym chyba wolala zeby sie samo zaczelo, bez wywolywania... Ale damy rade! ;-)
 
reklama
Hej Dziewczynki.
mnie ostatnio przestały boleć pachwiny, więc tylko gnaty dokuczają rano po obudzeniu ;)

Od wczoraj chyba odchodzi mi czop, bo co rusz jakąś galaretkę widzę na papierze, rano nawet z paseczkiem krwi. Może coś zaczyna się dziać z szyjką :) Jutro wizyta to się dowiem więcej.
 
Koreczek mam nadzieje ze to nie przeziebienie. U mnie w domu to jakas epidemia: mama smarcze i kaszle, corke dzis ucho boli, ja tez lekki katar i ciagle spie. Na szczescie nikt goraczki nie ma wiec chyba nic powaznego...

Kimkim, ciesze sie ze malutka sie odwinela z pepowiny, martwilam sie tym. Tutaj mialabys cesarke z tego powodu, ale i tak raczej Cie czeka skoro dzidza odwrocona, no chyba ze jeszcze zrobi fikolka:-)

Wronka nie martw sie, przeciez synek bedzie z tata, a te pare dni szybko zleci. W razie czego sa telefony na pewno sobie poradza ze soba:tak: Malemu sie pewnie teraz udziela te lekkie napiecie w domu w zwiazku ze zmianami, sam tez wie ze cos sie zmieni, moze odczuwac niepokoj. A moja ma 8 lat i mowi ze bedzie za mna plakac:baffled: No z obcymi nie zostana...

Monisia, to jeszcze nic, moj maz, zawsze oaza spokoju, zaczal malowanie pokoju, bo stwierdzil ze poprzedni jest za maly dla dziecka ( zbyt duszny?), takze ja mam remont w pelni. Juz sama nie wiem kto tu bedzie rodzil i kiedy:-D

U mnie bez zmian, maluszek czasem tak wariuje ze wydaje mi sie ze zaraz wystawi dolem raczke albo nozke:-D ale nadal nic sie nie dzieje, odkrylam ze nie moge wchodzic po schodach bo wtedy zaczyna bolec brzuch i ciagnie bardzo, a ja musze troche wytrzymac jeszcze bo remont:wściekła/y:

Ewula, jak doczekasz tej wizyty, noc jest Twoja:-)
 
Ostatnia edycja:
Joanna, to nie przeziębienie :tak: wczoraj robiłam ciasteczka i ciagle mnie brzuch bolał, strasznie mnie marmoliło, tak fest @ ;o a dzisiaj dół brzucha mnie ciągnie, tak nie boli miesiaczkowo, tylko inaczej tak. Ciagnie mnie dołem, jak wstawałam to poczułam to bardziej, no i brzuch co chwilę twardy sie robi... Juz dosyć mam niech to sie albo uspokoi i zacznie konkretnie, albo niech sie to rozbuja...
 
Koreczek, weź ciepłą kąpiel - albo skurcze się rozmyją, albo nasilą.

Joanna
, nie strasz, w sobotę mam bilety do teatru dla mnie i synka, a bardzo bym chciała z nim pójść, a nie oddawać bilety mężowi albo mamie ;)
 
JoannaNiemcy to zycze duzo zdrowka!!!! I trzymam kciuki żeby remont się szybko skończył, ja się już obawialam, ze nie zdazymy, ale jakos się udalo! :tak:

Ewula_m powodzenia na wizycie! Ja mam pojutrze, ciekawe czy dotrwam… :confused:

kimkim dobrze, ze już nie jest owinięta pepowina i dobrze, ze nadciśnienie opanowane. :tak: Tez caly czas jestem na lekach przez nadciśnienie. I mam nadzieje, ze jednak nie dostałaś mandatu!
 
Witam wszystkich :) trochę późno dołączam ale lepiej późno niż wcale :) mam termin na 18 marca!! Już nie mogę doczekać się mojego małego brzdaca, właściwie nie takiego małego (dzisiejsze badanie usg wskazuje że orientacyjna masa płodu to 3714g!!!!!) i nie jego tylko JEJ :) jestem z Warszawy a rodzić będę w szpitalu Bielańskim :) Pozdrawiam!!
 
Część Dorotki witamy w śród marcowych mamusiek :) to fajna niespodzianka trafiła ci się :) ale 100%pewności będziesz mieć dopiero po porodzie...ajezeli chodzi o wagę to zawsze jest ten próg błędu +- pol kg,przynajmniej tak mój lekarz mowi
 
reklama
Witam nowa mamusie :)

Wronka, to prawda z tym progiem błędu, plus minus pół kg :)

Wczoraj cały dzień brzuch twardy się robił, ciągnęło mnie bardzo, miałam dwa skurcze, od krzyży na brzuch aż na pachwiny, po godzinnej(!) kąpieli nadal brzuch twardnial, w nocy miałam dwa skurcze dość mocne skoro mnie budziły od razu i ruszyć się nie mogłam :tak: no i za każdym razem jak odwracalam się na drugi bok, to mnie już jakiś skurcz łapał :)

Od 4 fajnie mi się spalo, ale na ktg jechać trzeba, może coś się narysuje :)

Znowu brzuch mi się stawia przy dotyku :)

Albo fałszywy alarm :(

Miłego dnia
 
Do góry