reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
Kaka pipko wiedziałam ze tak bedzie:-p ciesze sie razem z toba:tak:

magdziunia u nas tez 2x kłuja na glukoze na czczo i po 1h;-)

dorotka ale masz akrobatke w brzusio. fotki bardzo ładne i wyrazne
 
Ale mnie kusicie tym usg 3D. W cenniku a Ars Medicalu widzę że niby mają. Czarna to jest to niezbyt dobre usg??
 
Dzieki dziewczyny za dobre slowa :-)

Kaka tak bardzo sie ciesze ze wyniki wyszly oki :-)

A co do mojej OLIWKI to te nogi ma cudne ale czy po mnie to nie wiem hehehehehe :-)
 
dorota123456789 świetne fotki małej laleczki. A nózki super:tak:
Ja miałam test na obciążenie glukozą 75 mg, też 3 razy pobierała krew z żyły. Koszt-20zł.
 
Dorotko, cudna dziewusia rośnie Ci pod serduszkiem.

A ja po wczorajszej wizycie dowiedzialam sie ze skraca mi sie szyjka:zawstydzona/y: Za 3 tyg. ma sprawdzic czy to postepuje. Mam nadzieje ze tak nie bedzie. Czy któras z Was ma podobny problem?
Na USG jestem umówiona na 23.06 mam nadzieje ze dzidzia pokaze czy jest chłopcem czy dziewczynką:happy:
 
Dorotko, cudna dziewusia rośnie Ci pod serduszkiem.

A ja po wczorajszej wizycie dowiedzialam sie ze skraca mi sie szyjka:zawstydzona/y: Za 3 tyg. ma sprawdzic czy to postepuje. Mam nadzieje ze tak nie bedzie. Czy któras z Was ma podobny problem?
Na USG jestem umówiona na 23.06 mam nadzieje ze dzidzia pokaze czy jest chłopcem czy dziewczynką:happy:
K@siek ja też w poniedziałek idę na USG:tak: i też liczę na to,że maleństwo sie pokaże:-)
 
reklama
Do góry