reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie robią zakupy :)

reklama
Dziewczyny, jakbyście szukały ciuchów ciążowych to polecam Wam sklep torelle.pl. To moja druga ciąża i brzuch mi wyskoczył dużo wcześniej niż przy pierwszej, bo mniej więcej w 12-13 tygodniu. Teraz jestem w 19tym i zostały mi 1 spodnie, w które się wciskam plus spódnica z pierwszej ciąży, więc nie wiele :/ Poszłam do H&M po jakieś nowe spodnie, takie już typowo ciążowe, chciałam też kupić sobie jakąś luźniejszą koszulę do pracy. I baardzo się rozczarowałam! :/ Jeansy w H&M makabryczne, wszystkie z mega wąskimi nogawkami, koszul takich "pracowych" wcale, no ogólnie pare zwykłych t-shirtów, tyle że dużych, jakieś kurtki i to wszystko! Zero wyboru :/ Więc zaczęłam grzebać w necie i na jakimś forum dziewczyny polecały właśnie sklep torelle. Zamówiłam u nich 2 sukienki, licząc się z tym, że pewnie będą za małe albo za duże, bo już nie raz zamawiałam sobie ciuchy przez net, wymierzyłam się, wybrałam odpowiedni rozmiar wg tabelki i potem się okazywało, ze jednak coś jest za ciasne albo za luźne i musiałam wymieniać albo oddawać. Normalnie noszę rozmiar 38/40 w zależności od marki, ale mam duży biust, więc koszulki, czy bluzki często muszę brać większe, żeby się w cyckach zapiąć ;) W torelle zamówiłam rozmiar 38. Wczoraj odebrałam paczkę w paczkomacie i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona :) Sukienki są co prawda ciut za luźne na brzuchu, ale to dobrze, bo przecież przede mną jeszcze połowa ciąży i brzuch jeszcze sporo urośnie. Fajna, miękka bawełna, kolory jak na zdjęciu, no naprawdę jestem mega zadowolona :) Co prawda za 2 sukienki zapłaciłam nieco ponad 2 stówki, ale myślę że warto, bo w końcu w ciąży też trzeba w czymś chodzić...
 
reklama
Do góry