reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

WITAM:-)
No i jednak jakaś mała zazdrość weszła w Dominisiu a dlaczego bo jak w nocy karmiłam Alanka(sobie zawsze do łóżka go biore)i tak sobie śpimy nie kiedy razem i wtedy Dominiś nic jak tylko płakac zaczął a dlaczego bo chciał isć do mnie spać i tak sobie spałam z dwójką dzieciaczków:blink:

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!zaczynamy rok fasolkowy :-D
Zazdrosny o mamusie troszeczke:tak:
Patrysiu a gdzie masz sygnaturke?
 
reklama
WITAM:-)
No i jednak jakaś mała zazdrość weszła w Dominisiu a dlaczego bo jak w nocy karmiłam Alanka(sobie zawsze do łóżka go biore)i tak sobie śpimy nie kiedy razem i wtedy Dominiś nic jak tylko płakac zaczął a dlaczego bo chciał isć do mnie spać i tak sobie spałam z dwójką dzieciaczków
Ale miałaś dobrze dwóch przystojniaków obok siebie;-)
Dominiś miał mamusie tylko dla siebie więc troche będzie zazdrosny

Ren ogromniaste gratulacje.Spokojnej ciąży życzę
 
Ale to moje dziecko zmienne dzisiaj
W ciągu 10 minut chciał spać,cycka,bawić sie,pić i teraz znowu cycek i spać:dry:
A bo tyle dobrych rzezcy wkolo ale najbardziej do Mamusi chce :D
WITAM:-)
No i jednak jakaś mała zazdrość weszła w Dominisiu a dlaczego bo jak w nocy karmiłam Alanka(sobie zawsze do łóżka go biore)i tak sobie śpimy nie kiedy razem i wtedy Dominiś nic jak tylko płakac zaczął a dlaczego bo chciał isć do mnie spać i tak sobie spałam z dwójką dzieciaczków:blink:

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!zaczynamy rok fasolkowy :-D
Dziekuje bardzo Patrysiu :happy2:
a no czasem napewno bedzie zazdroscil bo niepamieta ze z Nim bylo podobnie;-)
Ale miałaś dobrze dwóch przystojniaków obok siebie;-)
Dominiś miał mamusie tylko dla siebie więc troche będzie zazdrosny

Ren ogromniaste gratulacje.Spokojnej ciąży życzę
Paulina dziekuje bardzo :-)

a u mnie kot bedzie zdziwiony jak przybedzie dodatkowa osobka :-D
 
tak sobie ale daje radę.
Bratanica przyjechała na ferie więc Kacper ma towarzystwo i moge sobie trochę posiedzieć;-)
To fajnie:tak:
A bo tyle dobrych rzezcy wkolo ale najbardziej do Mamusi chce :D

Dziekuje bardzo Patrysiu :happy2:
a no czasem napewno bedzie zazdroscil bo niepamieta ze z Nim bylo podobnie;-)

Paulina dziekuje bardzo :-)

a u mnie kot bedzie zdziwiony jak przybedzie dodatkowa osobka :-D
:-D:-D
 
tak zrobilismy i jest jest druga kreseczka :laugh2: woow ale jeszcze trudno w to uwierzyc
GRATULACJE JESZCZE RAZ!!!:-)

Ola dziękuje za twoje słowa! :)) i życze ci fasoleczki z całego serca!


My na jakiś czas rezygnujemy z mężem ze starań o dzidzię. To nasza ostateczna decyzja. Jestem jeszcze młodą kobietą. Puki co bedziemy sobie z mężem jeszcze korzystać z tego co nam przynosi dzień.. :) mamy trochę planów na ten rok. Ale dzidzia narazie nie... Może za 2latka wznowimy starania. A myślę że wy już wszystkie bedziecie miała dzidziusie swoje :))
Pozdrawiam ciepło
:happy2:
 
GRATULACJE JESZCZE RAZ!!!:-)

Ola dziękuje za twoje słowa! :)) i życze ci fasoleczki z całego serca!


My na jakiś czas rezygnujemy z mężem ze starań o dzidzię. To nasza ostateczna decyzja. Jestem jeszcze młodą kobietą. Puki co bedziemy sobie z mężem jeszcze korzystać z tego co nam przynosi dzień.. :) mamy trochę planów na ten rok. Ale dzidzia narazie nie... Może za 2latka wznowimy starania. A myślę że wy już wszystkie bedziecie miała dzidziusie swoje :))
Pozdrawiam ciepło
:happy2:

Dziekuje Ci bardzo Kinga
Przykro slyszec ze narazie przerywacie staranka, ale napewno przemysleliscie decyzje i wybraliscie najlepsze rozwiazanie dla Was, moze takie oderwanie sie od tego i skorzystanie z innych urokow zycia wspomoze Was przy kolejnych starankach o drugiego dzieciaczka. Mam nadzieje tylko ze i tak bedziesz tu zagladac i wspominac co tam u Was.Zycze Ci wszystkiego co najlepsze:blink:
 
Kobitki kikutek odpadł Alankowi:-D
Zazdrosny o mamusie troszeczke:tak:
Patrysiu a gdzie masz sygnaturke?
no właśnie widze że są jakieś zakłucenia co mam nadzieje że jutro go zobacze a jak nie to jeszcze raz zrobie go:tak:
tak sobie ale daje radę.
Bratanica przyjechała na ferie więc Kacper ma towarzystwo i moge sobie trochę posiedzieć;-)
ooo to na pewno Kacperek szczęśliwy:-)
KINGUŚ już napisałam na innym wątku co tu napisze że trzymam kciuki aby wasze plany się zrealizowały bezproblemowo:tak:
 
reklama
Dziewczyny pytałyście co u Nas. Miałam czuja a po dupie mnie chciałyście lać. Mały mial mieć dziś szczepienie ale ma żółtaczke. Musimy zrobić badanie moczu.
 
Do góry