• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamusie w 2012

e to luzik a byl juz pierwszy guz?;-)

pewnie dluzej trzeba by wcinac by byly efekty, ale kaamaa kiedys napisala fajny przepis na selerowke dla dzieci:tak: chodzi po prostu o cynk i witaminy z grupy b

palisz moze?
 
reklama
nie pale..

tez mam jakis przepis na selerowke:) tylko musze go poszukac


A jesli chodzi o guzy to Milosz ma jakas twarda glowe, bo juz tyle razy mocno przydzwonil a i tak guza niet:)


A.... Wczoraj oszpecilam dziecko:-( obcinalismy mu wloski- tak jak wczesniej na grzybka, maz cos majstrowal przy maszynce i oddal mi ja zebym zaczela strzyc, bylam przekonana ze ustawil nozyk jak trzeba! ja ciachnelam a tam lysa glowka zostala! wiec synus wyglada terax jak Zagłoba:)
 
A jesli chodzi o guzy to Milosz ma jakas twarda glowe, bo juz tyle razy mocno przydzwonil a i tak guza niet:)


A.... Wczoraj oszpecilam dziecko:-( obcinalismy mu wloski- tak jak wczesniej na grzybka, maz cos majstrowal przy maszynce i oddal mi ja zebym zaczela strzyc, bylam przekonana ze ustawil nozyk jak trzeba! ja ciachnelam a tam lysa glowka zostala! wiec synus wyglada terax jak Zagłoba:)


no to ma fajny fryz:-D:-D:-D, odrosnie:-D:-D:-D

bo mi guza zaliczyla tez pare dni temu a jeszcze nie chodzi:sorry:


papatki,
spac ide
 
Ostatnia edycja:
Cześć
U mnie wszystko ok :-)
...właśnie piję kawusię i robię obiad,zdrowie dopisuje,tworzę listę rzeczy na urlop i itd.

Nie długo wstawię nowy suwaczek :tak::-):-)

Pozdrawiam mocno *
 
Witam i ja!

Livastrid to masz spryciule, a jak zacznie chodzic to juz wogole!:-D;-)

agnieszka super ze wszystko sie uklada i ze masz dobry humorek:-)
a nowy suwaczek czego bedzie dotyczyl?

U nas noc taka sobie, Milosz cos zle sie czul- kaszlal, rano kichal ale teraz juz ok.

Ja obiad mam z wczoraj, tylko ze dzis zamiast ziemniakow bedzie ryz:-)
 
maron,lelek witajcie :-)

nowy suwaczek będzie dotyczył @,dnia testowania.
nie długo zaczynamy starania już tak oficjalnie,na urlopie będziemy działać a w maju będzie pierwsze i mam nadzieję ostatnie testowanie:)

lelek zdrówka dla małego:)
maron Ty tak samo zapracowana jak i Ja :)
 
reklama
a ja czuje sie jak oszukaniec..... bo przeciez niby staranka mielismy zaczac od marca, ale tylko raz mezowi pozwolilam zaszalec i wogole robie to na pol gwizdka poki co. No ale to jest zwiazane z nasza sytuacja o ktorej kiedys pisalam. Zdarzylaby sie wpadka to byloby ok i przstalabym kombinowac;-)

agnieszka ja tez Ci zycze aby udalo sie za pierwszym podejsciem!


maron praca ludzi wzbogaca! wiec pracuj, pracuj:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry