reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Lelek u mnie śluz jest, ale ja nigdy tempki nie mierzyłam, wiem coś, ze są jakies spadki, potem wzloty tej temperatury, ale dokładnie się na tym nie znam.
 
reklama
e to ja na tempce tez sie nie znam i poki co to sie nie wglebiam. Maz mi napisal ze dopiero je bo od wczoraj nic a ja mu na to ze nie moze sie tak zaniedbywac bo plemniki pozniej nie beda mialy sily leciec tam gdzie trzeba i sie chlop przejał. Bardzo bierze do siebie to ze Milosza tak dlugo robilismy i ze teraz pewnie znow nam zejdzie. Kaze mu wyluzowac ale on mowi ze czuje sie jak nie facet skoro nie potrafi mi zrobic dziecka. Glupek, przeciez bobasow nie robi sie na zamowienie
 
wiesz, teraz moze być inaczej niż przy staraniach o Miłoszka :) Może szybko zaskoczycie :))

My o Igora staraliśmys się 8 miesięcy.. ciekawe jak będzie teraz... chciałabym szybciej zaciążyć
 
moj akurat zrobil sobie na zamowienie, Lelek, ale akurat mu tak wyszlo

sorry, mam zle dziecko od paru dni

Isana
, ta tabela nie bierze pod uwage ilu dniowe cykle sa. Z tej wynika 25 grudzien. Z innej, norweskiej daje 27 grudnia (bo tu u mnie ciaze licza inaczej)

maron
, jak masz pco to mozesz miec takie chcece, wyluzuj, naprawde ciezkie przypadki widzialam, dlugo sie nie starasz, wiec easy

a co do plemnikow, powiedzcie facetom by wit c jedli
 
reklama
Do góry