reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

dana niesamowita jestes :-D Ja? Zakupoholiczka? No moze troche :-D Borys mi obiecal, ze po naszyjnik pojedziemy do wiekszego miasta gdzie jest wiekszy wybor tureckiego zlota. Ale to za jakies 3 tygodnie zanim odloze na kolejny nabytek :-D
Jak narazie czekam znow na @. Jeszcze tylko raz bede sie z niej bardzo cieszyc :-) Rany, ja oszaleje zanim bede testowac :evil:
 
reklama
helołłł babolce :)

Czytam Was cały dzień dzisiaj, ale czasu na to żeby napisać u mnie nieeet. Do 13.00 w pracy, potem przyjechałam do domku, zrobiłam obiad, dokończyłam "Chatkę Baby Jagi", na 16.00 pojechałam na wywiadówkę a pod wieczór do teściów.... cały dzień coś

Teraz też już zmykam, bo oczy mi sie już kleją

PS. DANA!! Rób jeszcze raz tego teściora!!!! Mnie też sie widzi na fasolkę :))

Dobranoc
 
wika to faktycznie zajeta jestes, ale dobrze, ze chociaz czytasz ;-)

Ja tez spadam juz do lozeczka, bo padam na twarz. Do jutra ;-)

dana &&&&&&&&&&&&&&&&&& mocno zacisniete :tak::-)

Dobranoc
 
Witajcie dziewczyny

Dzisiejszy dzień zaczął się cudownie,nawet w pracy było wszystko ok mimo iż 13ty w piątek lecz niestety dobre samopoczucie nie trwało długo ponieważ jak w zegarku 13go tak jak przewidywałam dostałam @ :(
Nie liczyłam na ten cykl ale gdzieś mimo wszystko nadzieja się tliła,trudno smutno mi troszkę ale będę dzielna.
Gdy tylko @ odejdzie a przyjdzie czas na przytulanki to działamy.

Miłej soboty wam życzę.W końcu weekend i wolne.
Dobranoc wszystkim.
 
Chyba nieee... Powtórzyłam test: wyszło to samo co ostatnio, choć minimalnie wyraźniejsze. Taki bladzioch, że pod mikroskopem trzeba patrzeć:-D:-D:-D Pewnie widzę rzeczy, ktorych nie ma:-D Chociaż pokazałam głupia mężowi i on twierdzi, że coś widzi. Może jemu tez się paranoja udzieliła:-D Spadam się pozbierać troszkę i do teściowej jadę. Miłej soboty dziewczyny:-)
 
dana, to moze zrob betę w poniedzialek, wtedy wszystko bedzie wiadomo


Laski, zbieram sie na zlot, po drodze kupimy dla mnie jakas kurtke moro bo ta co mam to taka dziwna. Trzymajcie kciuki zeby nasz motor z okresu wojny sie nie zepsul:-D

agnieszka przykro mi:-( ale nastepny cykl pewnie bedzie Twoj


Milego dnia!
 
Hej :)

Dana- koniecznie zrób betę!! Ona rozwieje Twoje i nasze:-D wątpliwości :)

Agnieszka- głowa do góry, cyc do przodu:-D i do dzieła w następnym cyklu:-) &&&&&&

Lelek- baw sie dobrze na zlocie :) I &&& za motor:-D

Ja już trochę mieszkanie ogarnęłam, podszykowałam obiad uśpiłam Igora i sama trochę się chcę polenić :))

U mnie dziś 30 dc. Jak się @@ nie zjawi to w przyszły weekend testuję.. ale ten cykl był lichutki w działania więc pewnie nic z tego się nie wykluje:-D
 
Cze,
wika, nigdy nie wiadomo, czasami wystarczy jeden raz i trafia sie zloty strzal:-D
agnieszka, co sie odwlecze, to nie uciecze:tak:Jak nie ten miesiac, to przyszly:tak:
dana, na dwoje babka wrozyla, albo jestes w ciazy albo nie.... Ja bym jeszcze troche odczekala i ponownie zrobila test.

My dzisiaj odpoczywamy, w koncu weekend, to nie ma sie co przemeczac;-)
 
reklama
Hej laleczki!!!!:tak:

Agnieszka tulę mocno :tak: nastepny cykl bedzie Wasz:tak:

Dana zrób zdjęcie to moze Ci pomozemy rozwiac watpliowsci:tak:

Lelek udanego zlotu!!!!:tak:i koniecznie fotke poprosze !!!!


My już po basenie , młody spi a potem jedziemy na grilla:cool2: jak n arazie pogoda sprzyja :tak:
 
Do góry