reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

ojj pamiętam jak też mi się zachorowało w ciąży... tylko domowe sposoby i to nie wszystkie no współczuje, całe szczęście że już lepiej ;) a my codziennie spacerujemy nad rzeczkę, chodzimy Patryk się cieszy jak widzi łabędzie:) , też muszę go zabrać na plac bo dawno nie byliśmy, zresztą niunuio jeszcze troszkę za mały ale zawsze na huśtawce go pobujam i popatrzy troszkę na inne dzieci bo ostatnio jak tylko zobaczy jakieś dziecko to od razu zaczepia ;)) Oby pogoda nam dopisywała bo ostatnio zimno było :( .
 
reklama
Też mam nadzieje,że będzie już ciepło, a huśtawki na placyku są super, Adaś do domu nie chce wracać, tylko by się bujał:D my jutro planujemy jechać na Sacrewell Farm :) zobacze czy to już ten czas fascynacji zwierzątkami :-)
 
Pewnie że warto! byłam tak kilka razy z moimi siostrzenicami :) Świetne miejsce:) Adaś natomiast będzie tam pierwszy raz bo ostatnio byłam z nim w ciąży jak się tam wybraliśmy :D
 
Wróciliśmy:D Adaś był zafascynowany zwierzątkami:) głaskał wszystkie:) wogóle się nie bał :) tylko jeszcze nie skończyli "figlo raju " i ta część dla maluszków jest zamknięta :( ale Adkuś z ciotką poszedł na zabawki dla starszych dzieci :) był bardzo zadowolony i padnięty :) wieczorem zasną od razu :)
 
O super też musimy się wybrać ale poczekamy jeszcze ze dwa miesiące, niech niunio troszkę podrośnie :) bo narazie to nawet na pieska nie zwraca uwagi :) woli dzieci :) . Miłego weekendu :)) pozdrawiamy :)
 
reklama
No pewnie, że tak mój Adkuś ma już 15 miesięcy a zwierzątkami zaczął się interesować ok miesiąc temu :-) Również życzymy Wam miłego i cieplutkiego weekendu :-)
 
Do góry