reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

reklama
Hej Dziewczyny,

dawnooo tu nie zaglądałam, bo wątek nie chciał się rozkręcić...
Dzisiaj patrzę i oczom nie wierzę :) Cieszę się, że piszecie :) Ja jutro postaram się coś poklikać, teraz uciekam do córci, bo ząbkuje i ciężka nocka kolejna, ech... Pozdrawiam :)
 
noo ale ze tu pustkami swieci :eek: dawno sie nie zagladalo ale widze ze cos slabo watek idzie - pewnie ta pogoda - nic sie nie chce ;-)
 
Witam :-)widzę że jakieś mamusie sie odezwały:tak:to super.Ja chciałam zapytać czy moze nie wiecie czy są jakieś spotkania polskich rodzin gdzieś blizej Stanground,fletton siedzę w domku z 4,5 miesiecznym synkiem w domku i bardzo chetnie bym sie wybrała na takie spotkanko .Drugie dziecko chodzi do szkoły i ma 6 lat,może jakaś mamusia ma w podobnym wieku dziecko chętne do zabawy :-)Pozdrawiam wszystkie mamy i do usłyszenia;-):tak:
 
Cześć Dziewczyny,

ja pisałam tutaj na samym początku wątku, ale nie szło coś i potem nie zaglądałam.. Ale teraz widzę, że minimalny ruch, ale jest i mam nadzieję, że się rozkręci i może nawet jakieś spotkania będą :-)

lulu84,

patrzę na twoje suwaczki.. Moja młodsza córcia ma 15 miesięcy :sorry:

milunia273,

ja wiem tylko o spotkaniach w Veranda Centre na Bourghes Boulevard, bo sama tam zaglądam. To w okolicy Gladstone Street , a od drugiej strony patrząc sklepu Toys'R'Us. Spotkania odbywają się w każdy piątek od 16 do 18, za dodatkową opłatą 1f do 19. Przychodzi dużo mam z dziećmi w różnym wieku, są ploteczki przy kawce i cieście, dzieciaki się bawią itp. Polecam !! Ja ostatnio nie za bardzo mam jak dojechać, bo przeprowadziliśmy się na Parnwell i brakuje mi tych spotkań :-(
 
Witam :-)dzięki Maureen za szybką odpowiedz,bardzo fajnie że takie spotkanka są :tak:tylko ja mieszkam w drugiej części miasta i nie bardzo sie orientuje gdzie to mogło by być:zawstydzona/y:w sumie to wiem gdzie jest ten sklep dziecięcy.Jakby ktoś się wybierał na te spotkanka to ja bardzo chętnie dołącze,z kimś zawsze razniej.Pozdrawiam Was mamusie do usłyszenia Pa Pa
 
milunia273,

a gdzie dokładnie mieszkasz ? Ja tak jak wspomniałam - przeprowadziłam się na Parnwell i ciężko mi teraz z dojazdami, bo jestem niezmotoryzowana.. Jeszcze w 1 stronę autobusem ok, chociaż z przesiadką w centrum, ale w drugą już gorzej.. po pierwsze mała jest umęczona już o tej godzinie i marudna, a po drugie ostatni autobus do nas mam o 18.20 :crazy:

Ale może zorganizujemy jakieś domowe spotkanie, co Wy dziewczyny na to ?? Tylko, zeby były jakies chętne ha ha :-D
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)Maureen ja mieszkam na Stanground blisko Flettonu,niedaleko polskiego klubu:tak:.A gdzie jest Parnwell?Ja bardzo chętnie się piszę na domowe spotkanka:-)czy ktoś jescze?Pozdrawiam;-)
 
Do góry