reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

hej OSTRASZKA :-)
JA WRAZ Z MOJA 2,5LETNIA CÓRECZKA CHODZE NA BASEN TU W PETERBOROUGH.OGÓLNIE JEST FAJNIE WODA W MALYM BASENIE("DLA DZIECI")JEST CIEPLUTKA.GDYBYS MIALA OCHOTE KIEDYS SIE WYBRAC TO ZAPRASZAM Z MILA CHECIA OPROWADZE CIE I ZAPOZNAM Z TUTEJSZYM BASENEM :-p SERDECZNIE POZDRAWIAM
 
reklama
Dzieki izunia. Ja tam chodze na silownie ale nigdy nie widzialam takich malych szrabow jak moj w basenie. nie wiesz czy moge z takim alenstwem wejsc na basen?czy widzielas tam moze przewijak dla dzieci bo ja nie?
 
hej hej widzialam widzialam nawet niezdajesz sobie sprawy jakie dzieciatka przyprowadzaja rodzice .Tylko takie maluszki albo trzymane sa w obieciach rodzica albo w specjalnych "fotelikach"pompowanych.wiem bo jestem tam praktycznie co drugi dzien.:tak:mowie ci fajna sprawa .jesli chodzi o przewijaki to jest tam wygospodarowane jedno miejsce wlasnie z przewijakami i jest nawet kojec moze stan tych rzeczy niejest super, swietne, fantastyczne,ale jesli tylko chcesz przebrac swoja pocieche to takie miejsce jest:-D pozdrawiam
ps.to moze na silownie sie umówimy bo ja jakos zebrac sie niemoge sama:rofl2:
 
Jesli chodzi o cilownie to od tego m-ca zrezygnowalam bo "troche" splukalismy sie po urlopie w Polsce, ale z malym na basen bym sie wybrala. W przyszly wtorek mamy szczepienie i jak wszystko bedzie dobrze to mozemy sie umowic na przyszly tydzien. Mozesz mi napisac ile kosztuje wstep z dzieckiem?
 
Czesc!!! Dziewczyny zauwarzylam ,ze chodzicie na basen,czy chodzi Wam o regional pool? Ja tez tam chodze z moimi dziecmi,ale rzadko spotykam polskie mamusie z dziecmi, a chetnie bym sie spotkala i pogadala czasami z kims. Pozdrawiam
 
Hej hej aguska45 :-) ja widzialam ale na tym duzym basenie, natomiast na tym malym dla dzieci to nigdy a jestem tam czesto bo co 2-3 dzien wiec jestem zorientowana w sytuacji:-(. Jesli bedziesz ktoregos dnia wybierala sie na basen to daj z nac, a Ja z mila checia wybiore sie z kims innym niz z meżem :rofl2:
 
Mam pytanko: czy nie wiecie gdzie niedlugo beda przyjmowac do pracy? Mam maciezynskie do listopada a pozniej... pozniej trzeba jakiejs pracy poszukac. Moze ktoras cos slyszala? Nawet na 3-4 dni w tyg??
 
Witam serdecznie wszystkie mamy:-)Mam pytanko czy orientujecie się może czy w polskim klubie odbywają się spotkania polskich rodzin jak tak to kiedy?Mam dwóch synków jeden 6 lat i chodzi do szkoły a drugi 4 miesiące.Z drugim siedzę w domku i bardzo chętnie poszłabym na takie spotkanie porozawiać z mamusiami.Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam :-)
 
reklama
Hej dziewczyny widze ze tyle jest u nas w miescie polskich mamus ale nie latwo sie zauwazyc i zaprzyjaznic:tak: ja za niedlugo tez zostane mama malej dziewczynki mi tez sie marzy jakas inna mamuska do wspolnych spacerkow z dziecmi. Moze ktoras mieszka na ortonie przy centrum i cierpi na nadmiar wolnego czasu???? ;-)pozrowionka
 
Do góry