reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Niestety nie, jestem w domu i czekam na moje przeterminowane już niedługo dziecko.
Byłam wczoraj u lekarza i tydzień po terminie mam iść do szpitala.
Mam nadzieję, że Mały zechce wyjść sam.

A jak u Ciebie?
Zaliczyłam podłamkę, bo całe 9 miesięcy miałam piękny brzuszek, a w ciągu ostatnich dwóch dni wyszły mi paskudne rozstępy.

 
Dołaczam do klubu wrocławskich mamusiek ;D Mieszkam na Przestrzennej (Krzyki-Huby). Co do kas pierwszeństwa, to stwierdziłam, że szkoda moich nerwów. W Auchanie stoją w kolejce "ciężarni mężczyźni" i mają w d..., czy się dobrze czujesz czy nie. Jak mam się denerwować, to wolę stanąć przy normalnej kasie, gdzie jest mniej ludzi.
 
czesc Nicole :):) witamy i zaparaszamy na plooty :)
Grooha żadne przeterminowane!! ;) najswiezsze i najukochańsze dzidzi! może poprostu jest mu tak dobrze w brzuszku że niechce jeszcze wychodzic , albo pogoda nietaka;) hihi
a u mnie ...szkoda gadac
-czuje sie jak wieloryb!!
-przypałetało sie do mnie jakies goowno <grzybica> i jade teraz na jakiś tabletko-antybiotykach :(
-gino powiedział mi że brzuszek jest duzy a z jego przypuszczeń
a) wod płodowych jest w normie
b)dzidzius jest prawdopodobnie ciężki i długi<ale to sie wszytko okaże po usg w 37-38 tyg.>
no i niewyklucza z tego powodu cesarki:( jezu ja niechcem byc cieta!!!!!!!chyba sie zarycze ...niewyobrażam sobie jak można nieczuc nóg i jak moge byćprzytomna i miec operacje!! jejku az mnei ciary przechodzą na samą mysl!


a i do tego wszytkiego zapomniałam dodac że w ostatnich wynikach moczu ...wykryli cukier
chyba to na tyle z wczorejszej wizyty u gina.

 
Nicola fajnie, że do nas zaglądasz. Widzę, że już niedługo i Twój bobo wyskoczy z brzusia.

L4dy nic si8ę nie martw będzie ok. Ja chyba wolałabym cesarkę niż np. 20 godzinny poród i ryczenie, męki, przekleństwa w kierunku męża, złożeczenie na pielęgniarki i lekarzy, zszywanie i to wszystko.

Też czuję się jak wieloryb wyrzucony na brzeg morza, nie mogę spać, ciężko mi znaleźć pozycję wygodną i czeka mnie kupa sprzątania.

Dół.

:mad:

L4dy a gdzie Ty tak wogóle mieszkasz? gdzieś blisko carrefoura?
 
oj grooha :) trzymaj się dzielnie, naprawdę świetny masz ten awatarek :)

nicole chyba przestrzenna to prostopadla do łódzkiej :) hehe, czasem tam bywam w tych okolicach jak idę do rodziców :)
 
ojjj grooha :):) jakos bedzie dobrze , sprzątanie nie zając nieucieknie;) ale chyba zaczeły u ciebie sie te" jazdy" z robieniem gniazdka rodzinnego:):) Niemartw sie ty nasz wielorybku jszcze pare dni i ....bedziesz ....mamusią!!!! taka prawdziwną z dzidzią na łapkach!!!

a ja mieszkam w Sobótce to miasteczko koło wrocka <napewno słyszałas o Ślęży> -- no to ja tam mieszkam :)

misia_q a co u ciebie? dawno cie niebyło , jak sie czujesz??
 
Lady czuję się rewelacyjnie :) mam na chatę puszczoną music na full i tańczę tłukąc kotlety na obiad, a zaraz się zbieram bo lecę na wizytę :) :D yeeeeeeee dzisiaj dokładnie połowa ciąży i może juz mi powie ginka co będzie synuś czy córunia :)
 
reklama
Do góry